تاریخ انتشار: ۱۵:۳۴ - ۰۲ تير ۱۴۰۳

پزشکیان: کسانی که کاسب تحریم هستند، از شفافیت فرار می‌کنند

مسعود پزشکیان در ادامه این موضوع که حضور مردم در صحنه به افرادی که متصور می‌شوند عقل کل هستند، ثابت می‌شود که این گونه نیست، گفت: فساد، رانت، تبعیض از عوامل برهم زدن اقتدار و عزت ملت هستند در حالی که ما اجازه نخواهیم داد کسانی که کاسب تحریم هستند و از شفافیت فرار می‌کنند، به مسیر خود ادامه دهند.

مسعود پزشکیان

رویداد۲۴ اعتماد آنلاین نوشت: مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم اگر در صحنه باشند این افرادی که تصور می‌کنند عقل کل هستند مردم به آن‌ها ثابت خواهند کرد که این گونه نخواهد بود.

وی افزود: بنابراین حق با مردم با است. شاخص درستی و اقتدار یک ملت انسان‌های آن جامعه هستند. حضرت علی (ع) در نامه خود به مالک اشتر می‌گوید که دلیل بر اینکه یک حکومتی، یک رئیسی، یک وزیری صالح است یا نه این است که مردم پشت او چه می‌گویند. اقتدار یک جامعه ملت آن است این جامعه است که می‌تواند یک قدرتی را با اقتدار و با ثبات یا قدرت آن را تضعیف کند. 


بیشتر بخوانید: ببینید | پاسخ پزشکیان به زبان کردی در میان خبرنگاران

تحلیل نیویورک تایمز از انتخابات ایران | آیا پزشکیان می‌تواند مردم را پای صندوق رای بکشاند؟


این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: فساد، رانت، تبعیض از عوامل برهم زدن اقتدار و عزت این ملت هستند. ما با قدرت جلوی این تبعیض‌ها و نامردی‌ها خواهیم ایستاد. اجازه نخواهیم داد کسانی که کاسب تحریم هستند و از شفافیت فرار می‌کنند، بتوانند به همین شکل به راحتی به مسیر خود ادامه دهند. معلوم نیست نفت ما به چه شیوه‌ای فروش می‌رود و پول آن را به چه شکل باز می‌گردانند معلوم نیست در کجا آن را خرج می‌کنند؟ آیا نباید ما بیایم جلوی این روند را بگیریم؟ ما باید با مردم شفاف صحبت کنیم.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما