تاریخ انتشار: ۱۹:۰۶ - ۰۶ تير ۱۴۰۳

واکنش مهدی تاج به گلایه‌های امیر قلعه‌نویی

مهدی تاج می‌گوید بحث پرواز‌ها از اختیارات فدراسیون خارج است، اما آن‌ها تمام تلاش‌شان را خواهند کرد.

واکنش مهدی تاج به گلایه‌های امیر قلعه‌نویی

رویداد۲۴ مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران راجع به دو بخشنامه مهم فدراسیون گفت: ما دو تا بخشنامه اعلام کردیم. اول اینکه هیچکس از بخش‌های سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی حق مشاوره، برنامه‌ریزی با هیچ باشگاهی را ندارد. الان بر این موضوع تاکید جدی شد. کمیته اخلاق هم مسئول حسن اجرای این بخشنامه شد.

او ادامه داد: دومین بخشنامه هم اینکه هرگونه مذاکره شفاهی و توافق شفاهی فاقد اعتبار است و همه‌اش باید در اتوماسیون مکتوب شود. اگر یک باشگاه بازیکنی را معرفی می‌کند و بازیکن قراردادی می‌بندد، باید همه‌اش مکتوب باشد. ای‌اف‌سی و فیفا هم همین است و آنچه اجرا می‌شود درخواست کتبی و موافقت کتبی برای آن است. فکر می‌کنیم بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

او در مورد قرعه کشی انتخابی جام جهانی گفت: فردا قرعه کشی است و امیدوارم یک قرعه خوبی بیفتد. قرعه ساده‌ای برای هیچ تیمی وجود ندارد. سیدبندی‌ها همه قوی هستند.


بیشتر بخوانید: رای دادگاه شکایت قلعه‌نویی از مایلی‌کهن اعلام شد


تاج راجع به گلایه‌های سرمربی تیم ملی از وضعیت پرواز ایران گفت: آقای قلعه‌نویی بحث‌هایی دارد که در اختیار ما نیست. مثلا هنگ کنگ را به هیچ وجه هواپیمایی نتوانستیم پیدا کنیم که چارتر ببرد. اما بازی‌های قطر و قرقیزستان را چارتر انجام دادیم. باید دولت هم کمک کند. چند هواپیما هستند که می‌توانند این مسیرها را بروند. من احتمال می‌دهم در بازی‌های آینده هم این مسیرها را داشته باشیم. ممکن است استرالیا، کره‌شمالی و چین را داشته باشیم‌. باید کشور تلاش کند این اتفاق بیفتد اینها از اختیار فدراسیون کمی خارج است.

او در مورد تمجید مهدی طارمی از فدراسیون گفت: من تشکر می‌کنم. ما کار خاصی هم نتوانستیم بکنیم ولی آنها درک کردند که فدراسیون تمام بضاعتش را آورده وسط. وگرنه ما کار ویژه‌ای نکردیم و چند پاداش هم بدهکار هستیم.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما