تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

غافلگیری بیرانوند پس از فسخ قرارداد با پرسپولیس | گلر سرخ‌ها راهی تبریز می‌شود

علیرضا بیراوند پس از فسخ قرارداد با موجی از درخواست برای بازگشت مواجه شود اما هرگز فکر نمی‌کرد با چنین هجمه سنگینی از سوی هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس مواجه شود که در نهایت می‌خواهد با امضای قرارداد یکساله به تبریز به این پرونده خاتمه دهد.

علیرضا بیرانوند

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: بالاخره قصه بیرانوند و پرسپولیس به سر رسید و دروازه‌بان ملی پوش سرخ‌ها پس از فسخ قرارداد‌های پیاپی با باشگاه پرسپولیس برای دریافت مبالغ بیشتر از این تیم جدا خواهد شد.

او که امیدوار بود همچون فصل قبل پس از فسخ قرارداد با موجی از درخواست برای بازگشت مواجه شده و با پشتوانه هواداران پرسپولیس قرارداد تازه‌ای را با سقف قرارداد امضا کند، هرگز فکر نمی‌کرد با چنین هجمه سنگینی از سوی هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس مواجه شود. بیرانوند با وجود پیشنهاد خوبی که از تراکتور داشت باز هم صبر کرد تا شاید از باشگاه تماسی با او گرفته شود، اما خلاف فصل قبل این اتفاق رخ نداد و بیرو پس از سفری چند روزه با ترکیه قرار است به احتمال زیاد امروز با امضای قراردادی یک ساله به تراکتور تبریز ملحق شود.

در این میان طی چند روز گذشته مذاکراتی نیز بین یکی از نزدیکان او با یکی از مسئولان باشگاه انجام شد که به جایی نرسید تا بیرانوند احتمالا امروز در تهران با سرخپوشان تبریزی قرارداد امضا کند.


بیشتر بخوانید: مذاکرات مثبت سرخ‌ها با بازیکن پرماجرا | جانشین شوکه کننده بیرانوند در پرسپولیس


لازم به ذکر است باشگاه پرسپولیس نیز طبق مصوبه هیات مدیره به دنبال جذب یک دروازه‌بان است و پرونده بیرانوند را در کمیته تعیین وضعیت پیگیری خواهد کرد. باید دید درنهایت در کمیته وضعیت چه رایی صادر می‌شود. تمام امیدواری بیرانوند به بند الحاقیه‌ای است که به قرارداد او اضافه شده. آن هم در شرایطی که این بند الحاقیه فعال نشده و باشگاه پرسپولیس قبل از موعد مقرر بدهی دروازه‌بان خود را پرداخت کرده است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما