تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۱۴ تير ۱۴۰۳

خواب آلودگی، راننده ۲۰۷ را به دردسر انداخت

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت در حالی که از روان بودن ترافیک پایتخت خبر داد، از رانندگان خواست این خلوتی باعث سرعت غیرمجاز آن‌ها نشود.

خواب آلودگی راننده

رویداد۲۴ ایسنا نوشت: سرهنگ فیروز کشیر درباره ترافیک امروز تهران گفت: امروز پنجشنبه (۱۴ تیر) در تهران شاهد هستیم که بسیاری از معابر خلوت هستند و تقریبا در هیچ معبری، ترافیک سنگین وجود ندارد؛ اما این خلوتی معابر باعث شده سرعت برخی رانندگان از حدمجاز بیشتر شده و حوادثی را رقم بزند. همچنین ممکن است خواب آلودگی نیز خطر ایجاد کند.

وی افزود: یکی از حوادثی که امروز شاهدش بودیم، ساعت ۶ صبح در خیابان آزادی تقاطع خیابان رودکی و رو به روی مرکز پلیس راهور تهران بزرگ رخ داد. در این حادثه راننده یک پژو ۲۰۷، خودروی خود را روی جدول و گذرگاه میانی خیابان انداخت.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت ادامه داد: علت این حادثه خواب آلودگی راننده اعلام شد. خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت و تنها کمی ترافیک ایجاد کرد. 


بیشتر بخوانید: حادثه خونین در اتوبان امام علی (ع) تهران | سرعت غیرمجاز مرگبار دو کشته به جای گذاشت


کشیر افزود: به همه رانندگان توصیه می‌کنم علاوه بر رعایت تمام قوانین راهنمایی و رانندگی، پس از استراحت کامل پشت فرمان بنشینند که شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما