تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
گزارش اختصاصی رویداد۲۴؛
در راستای تکمیل ستاد انتخاباتی حسن روحانی برای انتخابات سال آینده، اشرف بروجردی به‌عنوان رئیس کمیته بانوان ستاد انتخاباتی وی برگزیده شد.
رویداد۲۴- اشرف بروجردی رئیس کمیته بانوان ستاد انتخاباتی حسن روحانی شد.

به گزارش رویداد۲۴، اشرف بروجردی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب طی تصمیمی در ستاد انتخابات روحانی، به‌عنوان رئیس کمیته بانوان این ستاد برگزیده شد.

اشرف بروجردی که پیش‌ازاین معاون اجتماعی و امور شوراهای وزیر کشور ‌دولت اصلاحات بود، هم‌اکنون یکی از اعضای بنیاد باران و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت محسوب می‌شود.

این در حالی است که پیش‌ازاین محمدعلی نجفی به‌عنوان رئیس اتاق فکر و محمدعلی شریعتمداری به‌عنوان رئیس ستاد انتخاباتی روحانی برگزیده شدند. 

علاوه بر این مرتضی بانک، معاون کل نهاد ریاست جمهوری نیز به‌عنوان قائم‌مقام ستاد و معاون امور استان‌های این ستاد انتخاب شده است.

همچنین از علی جنتی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان رییس کمیته اطلاع‌رسانی  و علی شکوری راد و عبدالله ناصری،  مدیرعامل اسبق خبرگزاری ایران و حسین عبداللهی، مدیرمسئول روزنامه آرمان برای تصدی معاونت ستاد اطلاع‌رسانی روحانی نام برده شده بود که عبدالله ناصری در گفت‌وگویی با پایگاه خبری رویداد۲۴ ضمن تائید این پیشنهاد، گفت که به دلایلی آن را نپذیرفته است.

پیش‌ازاین قرار بود ابتدا مسئول کمیته جوانان این ستاد انتخاب شود ولی به دلایلی این تصمیم‌گیری به تعویق افتاد. در حال حاضر نخست رئیس کمیته زنان ستاد انتخابات روحانی انتخاب شده و طی روزهای آتی نیز مسئول کمیته جوانان برگزیده خواهد شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین