تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
جان سینا و فورد درباره شکایتی که این خودروساز آمریکایی از ستاره مسابقات کشتی مطرح کرده بود به توافق رسیدند.
حل‌وفصل مشکل فورد و جان سینا!

رویداد۲۴ اگر به یاد داشته باشید چند ماه پیش خبری درباره فروش فورد GT خریداری شده توسط سینا (John Cena) و متعاقب آن شکایت فورد از این فرد منتشر شد.

در قراردادی که بین فورد و خریدار بسته شده مالک باید حداقل 24 ماه خودرو را نفروشد. حالا خبر رسیده طرفین این شکایت به توافق رسیده و پول حاصل از فروش خودرو نیز به خیریه پرداخت خواهد شد.

سینا در بیانیه‌ای گفته است: من فورد GT را دوست داشته و از این شرکت عذرخواهی می‌کنم. من توصیه می‌کنم دیگر مالکان نیز به قرارداد خود با فورد احترام بگذارند. از اینکه این مشکل خارج از دادگاه حل شده خرسندم و باید بگویم یک خیریه از عواید فروش یکی از نمادین‌ترین خودروهای دنیا بهره‌مند خواهد شد.

فورد مالکان GT جدید را گلچین کرده و از میان 6506 متقاضی خرید تنها 500 نفر را برگزیده است. به عنوان بخشی از قرارداد شرکت با خریدار، فورد از مالکان می‌خواهد تا 24 ماه خودروی خود را نفروشند.

بنا به اسنادی که پیش از این منتشر شده سینا مبلغ 460 هزار دلار برای GT پرداخت کرده است. این خودرو دارای آپشن هایی همچون رنگ بدنه آبی 5 هزار دلاری و غربیلک فرمان چرمی 250 دلاری بوده است.

حل‌وفصل مشکل فورد و جان سینا!


فورد در ماه نوامبر از سینا به خاطر نقض قرارداد شکایت کرد و خواهان غرامت 500 هزار دلاری شد. این خودروساز ادعا می‌کند سینا سود زیادی از فروش دوباره خودرو به جیب زده است. تیم حقوقی سینا با گفتن این موضوع که نگهداری 24 ماهه خودرو همه‌ی آنچه که سینا امضا کرده نبوده به ادعاهای فورد پاسخ داده است. اگرچه این زمان حفظ خودرو بخشی از تأییدیه سفارش خودرو بوده اما قرارداد نهایی شامل این بند نبوده است.


در ویدئویی که سینا منتشر کرده به نظر می‌رسد هیجان زیادی از خرید خودروی GT داشته هرچند کابین برای این کشتی‌گیر عضلانی کمی تنگ به نظر می‌رسد. او قبلاً مالک GT 2006 هم بوده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین