تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
یک مهندس که از پیدا کردن عشق زندگی اش خسته شده بود تصمیم گرفت با یک ربات زن ازدواج کند.
مهندس مجرد با ربات خودش ازدواج کرد !+عکس
رویداد۲۴ مهندس چینی با رباتی که خودش اختراع کرده بود رابطه عاشقانه برقرار کرد که در انتها به ازدواج منجر شد و آن دو اکنون زن و شوهر هستند.

این مهندس چینی به جستجوی خود برای یافتن عشق زندگی‌ اش پایان داد و تصمیم گرفت با رباتی که خودش طراحی کرده ازدواج کند.

ژنگ جیاجیا مهندس چینی 31 ساله که دارای هوش مصنوعی بود پس از ناکامی در پیدا کردن همسر ایده‌ آلش تصمیم به ازدواج با رباتی گرفت که خودش طراحی کرده است.

یکی از دوستان این مهندس چینی به گزارشگر اخبار رسانه ها گفت که ژنگ جیاجیا از رفتار آزاردهنده خانواده‌اش و فشارهای آن‌ها برای ازدواج شکایت داشت ، تا این که اواخر سال گذشته میلادی یک ربات انسان طراحی کرد و نام آن را ینگ ینگ نامید.

مهندس مجرد با ربات خودش ازدواج کرد !+عکس

وی ادامه داد پس از دو ماه تلاش برای یافتن شریک زندگی و ناکامی ژنگ در این زمینه وی سرانجام با پوشیدن کت و شلوارمشکی و با حضور مادر و دوستانش جشن ازدواج خود با ینگ ینگ را در شهر هانگژو برگزار کرد.

در این مراسم، ژنگ با بستن پارچه قرمز به گردن ینگ ینگ جشن ازدواجشان را مطابق سنت های محلی برگزار کرد اما درحال حاضر این ازدواج از سوی مقامات چینی به رسمیت شناخته نشده است.

مهندس مجرد با ربات خودش ازدواج کرد !+عکس

چین از کشورهایی است که از بیشترین شکاف جنسیتی در جهان برخوردار است. تمایل خانواده ها به داشتن فرزند پسر سقط جنین دختر و سیاست تک فرزندی که چندین دهه روند عادی زاد و ولد در این کشور را تحت بازرسی درآورده بود از مهم‌ترین علل بروز این شکاف است.

بر اساس آمار اخیر انجمن اقتصاد جهانی به ازای هر 113.5 مرد مجرد 100 دختر مجرد وجود دارد. عدم تعادل جنسیتی و تغییر نگرش خانواده های طبقه متوسط این کشور نسبت به ازدواج از مهمترین علل کاهش نرخ ازدواج در چین هستند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار