تاریخ انتشار: ۰۳:۳۰ - ۰۳ آبان ۱۳۹۷
یکی از روزنامه نگاران شبکه سی اِن اِن تصاویری از بمب لوله‌ای ارسال شده به استودیوی این شبکه در نیویورک منتشر کرد که نشان می‌دهد تصویر پرچم داعش بر روی آن نقش بسته است.


  رویداد۲۴  به گزارش راشا تودی، «جیم آکوستا» روزنامه نگار شبکه سی اِن اِن تصاویری از یک بمب لوله‌ای را به اشتراک گذاشت که به استودیوی این شبکه خبری در نیویورک ارسال شده است.

با بزرگنمایی این تصویر، نقش پرچم داعش بر روی این بمب لوله‌ای بسیار ابتدایی که در یک پاکت کاغذی قهوه‌ای به آدرس «تایم وارنر سنتر» در شهر نیویورک ارسال شده است، دیده می‌شود.

نکته جالب توجه آن است که این بسته مشکوک به آدرس «جان برنان» مدیر پیشین اف بی آی که هم اکنون با حضور مرتب خود در شبکه سی ان ان به دونالد ترامپ» و اقدامات او می‌تازد، ارسال شده است.

در قسمت آدرس فرستنده، آدرس پستی دفترکار «دبی واسرمن شولتز» عضو کنگره فلوریدا درج شده است. واسرمن شولتز خود یک بسته مشابه را روز چهارشنبه دریافت کرده که پلیس بعد‌ها تأیید کرد این بسته مشکوک حاوی وسیله‌ای منفجره بوده است.

منابع وابسته به پلیس آمریکا به شبکه خبری سی ان ان گفتند که این بسته مشکوک با پیک پیشتاز ارسال شده است.

به رغم درج نقش پرچم داعش بر روی این بمب لوله ای، داعش تاکنون مسئولیت این حمله زنجیره‌ای را برعهده نگرفته و اعتبار و سندیت این پرچم نیز تاکنون تأیید نشده است.

گفتنی است که بمب لوله‌ای موجود در تصاویر به اشتراک گذاشته آکوستا به بمب‌های لوله‌ای شباهت دارد که برای «باراک اوباما»، «بیل کلینتون» و همسرش «هیلاری کلینتون» ارسال شده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: