تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۰۵ آبان ۱۳۹۷
لیگ قهرمانان آسیا؛
سرجینیو ستاره برزیلی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: اعتقاد راسخ دارم اگر کنار هم باشیم و بار دیگر تمام توان خود را به کار گیریم، می توانیم قهرمان آسیا شویم.
ستاره برزیلی کاشیما: می توانیم قهرمان آسیا شویم
رویداد۲۴ مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ هفته گذشته در آسیا به پایان رسید. تارنمای کنفدراسیون فوتبال آسیا با پایان رقابت‌های نیمه نهایی و در آستانه فینال، به واکنش بازیگران کلیدی در دیدار‌های برگشت نیمه نهایی پرداخته است.
 
سرجینیو ستاره برزیلی کاشیما آنتلرز بعد از پیروزی تیمش مقابل سوون سامسونگ بلوووینگز و صعود به فینال، چشم به قهرمانی دوخته است. دیدار برگشت ۲ تیم در کره جنوبی با تساوی سه بر سه پایان یافت و کاشیما با مجموع ۶ بر ۵ به دور بعد راه یافت.
 
وی گفت: می‌دانیم اگر در فینال ببازیم این نتایج بی معنا خواهد بود. اما اعتقاد راسخ دارم که اگر با هم باشیم و بار دیگر تمام توان خود را به کار بندیم می‌توانیم راهمان را ادامه دهیم و قهرمان شویم.
 
بشار رسن هافبک پرسپولیس صعود تیمش را به فینال به هواداران پرشور باشگاه که در جریان دیدار مقابل السد ورزشگاه آزادی را پر کردند، اهدا کرد. وی گفت: این پیروزی به هوادارانی تعلق دارد که در این دوران سخت کنار ما ایستادند. تبریک به هواداران استادیوم و خارج از استادیوم.
 
پرسپولیس با مجموع ۲ بر یک در دو دیدار رفت و برگشت به فینال صعود کرد.
 
اسوالدو فریرا سرمربی السد بعد از حذف تیمش به دست پرسپولیس در تهران گفت: در هر دو بازی رفت و برگشت خوب بازی کردیم، اما نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم. در دیدار رفت با یک پنالتی باختیم که به حذف ما از گردونه رقابت‌ها منجر شد. فوتبال همین است.
 
سیامک نعمتی که گل پیروزی بخش را برای پرسپولیس به ثمر رساند، تلاش کرد احساسات خود را از زدن این گل که به صعود پرسپولیس به فینال منجر شد، در قالب واژه‌ها بیان کند.
 
وی گفت: نمی‌دانم چگونه لحظه گلزنی را توصیف کنم. از کنترل خارج شدم. وقتی دیدم همه شادی می‌کنند خیلی خوشحال شدم.
دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا ۱۲ آبان در خانه کاشیما برگزار می‌شود. پرسپولیس روز ۱۹ آبان در بازی برگشت میزبان نماینده ژاپن است.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: