تاریخ انتشار: ۲۰:۴۴ - ۱۳ دی ۱۳۹۷
کویت به صورت رسمی ضمن ابراز آمادگی برای مشارکت در میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از رایزنی با جانی اینفانتینو، رئیس فیفا خبر داد.
  رویداد۲۴فدراسیون فوتبال کویت اعلام کرد به صورت کامل آماده است تا در صورت درخواست رسمی فیفا یا هر مقام ارشد فوتبال جهان میزبانی برخی از دیدار‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را بر عهده بگیرد.

احمدعقله العنزی، نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال کویت امروز (پنجشنبه) گفت: ما با کمال میل مهیای میزبانی از برخی دیدار‌های جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال در صورت درخواست‌های رسمی فدراسیون فوتبال قطر و فیفا هستیم. فیفا در نظر دارد تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به جای ۳۲ تیم با شرکت ۴۸ تیم برگزار کند و صحبت‌هایی مبنی بر برگزاری برخی از بازی‌ها در کشور‌های حوزه خلیج فارس مطرح هستند. البته در شرایط کنونی این پیشنهاد فیفا است و هنوز به طور رسمی مشخص نیست که تعداد تیم‌های جام جهانی ۲۰۲۲ افزایش یابند.

وی افزود: در صورت درخواست فدراسیون فوتبال قطر و فیفا کویت آماده است تا از این کشور در میزبانی و سازماندهی جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال پشتیبانی کند.

احمد عقله العنزی در خاتمه اظهار داشت: احمد الیوسف الصباح، رئیس فدراسیون فوتبال کویت برای رایزنی در این رابطه با جانی اینفانتینو، رئیس فیفا دیدار خواهد کرد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار