تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۲۲ دی ۱۳۹۷
کی‌روش نمی‌خواهد تیمش مغرور شود؛
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به شرایطی که این رشته با آن دست به گریبان است، گفت: اگر خدایی ناکرده تیم ملی نتایج خوبی در جام ملت‌های آسیا نگیرد روی کل فوتبال ما خاک مرده ریخته می‌شود.
تاج: تیم ملی نتیجه خوبی نگیرد روی کل فوتبال خاک مرده ریخته می‌شود
رویداد۲۴ مهدی تاج درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: قدم اول را مقابل یمن محکم برداشتیم. تیم خودمان را سرحال و قبراق دیدم. در مرحله گروهی، بازی با عراق برایمان تعیین کننده است. اگر آن بازی را ببریم، همانطور که انتظار داریم به عنوان تیم اول صعود می‌کنیم و تمام بازی‌ها در ورزشگاهی است که بازی اول برگزار شد. این هم برایمان یک امتیاز است.

وی درباره اینکه کی روش رویای تیم ملی را حضور در جمع ۴ تیم نهایی دانسته که این صحبت انتقادات زیادی را در پی داشته است، گفت: من با سرمربی تیم ملی صحبت کردم. ایشان خیلی امیدوار است. اگر هم گاهی صحبت‌هایی می‌کند دلش نمی‌خواهد غرور به اردوی تیم ملی بیاید. کی روش اعتقاد دارد غرور در این سن آسیب جدی به بازیکنان می‌زند.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره صحبت‌های حاشیه‌ای بعضی از مربیان و کارشناسان افزود: اگر نتیجه خوبی نگیریم خاک مرده روی کل فوتبال ریخته می‌شود. اینجا جای اظهارنظرات تفرقه انگیز نیست. امیدوارم همه کمک کنند. بازیکنان شرایط خوبی دارند و به قهرمانی فکر می‌کنند.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: