فراخوان مسابقه طراحی الگوی معماری ساختمان‌های بانک ملی ایران
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۸ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
بانک ملی ایران طراحی الگوی معماری ساختمان هایش را به مسابقه گذاشته است.
 رویداد۲۴طراحی نما و معماری داخلی به منظور ایجاد الگوی هماهنگ ساختمان ها، حفظ اصالت و در عین حال روزآمد و نوین بودن، طرح نما و دکوراسیون داخلی، خلاقیت و نوآوری همراه با زیبایی اثرگذاری و قابلیت تعمیم الگو به اقتضای موقعیت ساختمان، تاکید بر ریشه‌های تاریخی غنی طراحی معماری بانک از زمان تاسیس تا کنون و نیز اصالت بانک ملی ایران ضمن نگاه به آینده و بانکداری نوین و مدرن، جزو اهداف این مسابقه است.

روش ارائه مدارک شامل خلق آثار و ارائه تصاویر گویا در قالب سه بعدی چاپ شده و نیز ارائه نماها، برش‌ها و جزئیات مهم در مقیاس ۵۰/۱ است. همه مدارک خواسته شده باید بر روی یک CD یا DVD ذخیره و ارسال شود.

زمان تحویل طرح‌ها ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه امسال در نظر گرفته شده و ۲۷ بهمن ماه مرحله داوری است. نتایج مسابقه نیز ۲۸ بهمن ماه اعلام خواهد شد.

جوایز نفر اول مسابقه ۲۵۰ میلیون ریال، نفر دوم ۱۵۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰۰ میلیون ریال تعیین شده است. طرح‌ها باید به نشانی تهران، میدان هفت تیر، ابتدای خیابان مفتح جنوبی، نبش کوچه شیمی، اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی ایران طبقه چهارم ارسال شود. اطلاعات بیشتر نیز در سایت sabzandish.com قابل مشاهده است.
 
منبع: پرتال بانک ملی
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: