تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۷
فوتبال چین تحت‌الشعاع یک توطئه بزرگ؛
فوتبال چین پس از جام ملت‌های آسیا آبستن حواشی عجیبی شده است.
شرط بندی شاگردان لیپی برای شکست مقابل ایران!
رویداد۲۴ پس از شکست تیم ملی چین مقابل ایران و حذف از جام ملت‌های آسیا اخبار و حواشی حول محور تیم چین به بالاترین حد خود رسیده است و فوتبال چین را تحت‌الشعاع قرار داده است.

این رسانه چینی در گزارش خود عنوان کرده است: مدافع تیم ملی چین فنگ ژیائو که روی گل اول ایران تاثیر مستقیم داشت و باعث شد تا سردار آزمون از او توپ را بگیرد و به مهدی طارمی پاس گل دهد به علت عملکرد ضعیف خود به تیم دوم گوانگژو اورگرانده تبعید شده است!

در حالی که انتظار می‌رفت تنها خبر پیرامون بازیکنان چین همین مورد باشد، اما رسانه‌های چینی پرده از اتفاقی برداشتند که می‌تواند فوتبال آسیا را تحت‌الشعاع قرار دهد.

قضیه از این قرار است که چهار بازیکن تیم چین در شبکه اجتماعی WECHAT شرط می‌بندند که تیم ملی ایران، چین را شکست خواهد داد. همین مسئله باعث ایجاد شائبه‌های شده است که بازیکنان چین از روی عمد دچار اشتباه شده و خودخواسته باعث باخت تیم ملی کشورشان مقابل ایران شده‌اند.

گویا مارچلو لیپی سرمربی کهنه‌کار ایتالیایی هم متوجه این موضوع شده است و دلیل تعویض‌های زودهنگام او هم پی بردن به همین قضیه است.

باید منتظر باشیم و ببینیم ادعای این رسانه چینی تا چه اندازه درست است و آیا اتهام وارده به برخی بازیکنان تیم ملی چین اثبات می‌شود یا خیر.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: