تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
معمولا وقتی درباره شجریان‌ها صحبت می‌شود، بیشتر از استاد شجریان و خانواده‌اش می‌گویند؛ اما شجریان‌ها بیشتر از این‌ها هستند.
رویداد۲۴ تقدیر آن بود که از میان این همه برادر و خواهر صدای پدر به محمدرضا به ارث برسد. اگرچه سیامک و علیرضا هم راه برادر را ادامه دادند، اما به اندازه او مشهور نشدند. علیرضا شجریان برادر محمدرضا شجریان امسال گفته بود که می‌خواهد کارگاه تخصصی آواز به شیوه‌ی استاد "محمدرضا شجریان" برگزار کند که سرفصلهایش تدریس برخی اثارتکنیکی محمدرضا شجریان است. (تصاویر علیرضا درباره اواز و فیلم اواز خوانی سیامک) سیامک شجریان سالهاست در آمریکا سکونت دارد.
تعداد بازدید : 213

آن‌ها یک خواهر هم دارند که به جز همین یک تصویر قدیمی، عکسی از او دردسترس نیست، اما یک یادگاری از مراسم عروسی او به جا مانده است. محمدرضا شجریان تصنیف سخن عشق را به صورت خصوصی در مراسم عروسی خواهرش در فروردین ماه سال ۶۵ در مشهد خوانده است.

حمدعلی شجریان برادر دیگر شجریان‌ها چهره پرداز یا همان گریمور است و در بسیاری از آثار به یاد ماندنی و خاطره انگیز سینما یا تلویزیون به عنوان گریمور حضور داشته است. او در اینستاگرام هم حضوری فعال دارد.
 
منبع: عصر ایران
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار