تاریخ انتشار: ۲۰:۱۳ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

منتظر دولت در طرح مالیات بر عایدی مسکن نمی‌مانیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در رابطه با طرح مالیات بر عایدی مسکن منتظر دولت نمی‌مانیم و این موضوع را با گزارش‌ها، پیشنهادها و مطالعات اقتصاددانان جلو می‌بریم.

منتظر دولت در طرح مالیات بر عایدی مسکن نمی‌مانیم

رویداد۲۴ سید فرید موسوی در نشست دیدار وزیر اقتصاد با اقتصاددانان جوان، با اشاره به موضوع قانون منع به کارگیری بازنشستگان اظهار داشت:‌ در این رابطه مقاومت‌های زیادی وجود داشت، اما خوشبختانه دولت همراهی کرد؛ آقای انصاری رئیس سازمان استخدامی نیز اعلام کرد آقای دژپسند تمام زیرمجموعه‌ها و شرکت‌های تابعه بانکها را موظف کرده که این قانون را اجرا کنند.

وی تأکید کرد: هیچ موقع مسئولی را که کار نکرده سراغش نرفتیم و یقه‌اش را بگیریم،‌ طبیعی است که در شرایط کنونی اقتصاددانان جوان انتقاد می‌کنند که مسئولان تصمیم نمی‌گیرند، طبیعی است که هیچ‌کس تصمیم نمی‌گیرد. 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح مالیات بر عایدی مسکن گفت: منتظر دولت نمی‌مانیم و این موضوع را با گزارش‌ها و پیشنهادها و مطالعات اقتصاددانان جلو می‌بریم. 

رئیس فراکسیون جوانان به سه دستورکار مجلس و کمیسیون اقتصادی اشاره کرد و گفت:‌ ارتقای نظام شفافیت،‌ بهبود فضای کار و فناوری خصوصی‌سازی را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

موسوی تأکید کرد:‌ خروجی‌ها و برداشت‌ها نشان می‌دهد، خصوصی‌سازی موفق نبوده، اما وزارتخانه دفاع می‌کند و می‌گوید قانونی است، نمی‌شود پس از هر بار خصوصی‌سازی تحقیق و تفحص کرد، بنابراین نیازمند فناوری در بستر خصوصی‌سازی هستیم. 

نظرات شما