تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره لغو سخنرانی لاریجانی در کرج گفته یک عده بی ریشه و بی سابقه در جریان انقلابی نفوذ کرده‌اند.
جعفرزاده ایمن‌آبادی درباره لغو سخنرانی لاریجانی در کرج: کار نفوذی‌هاست
رویداد۲۴ غلامعلی جعفرزاده در مورد ممانعت از سخنرانی رییس مجلس در کرج گفت: مجددا ما شاهد موجی از ترویج خشونت هستیم. در حال حاضر که به فضای انتخابات ۹۸ نزدیک می‌شویم برخی بر تنور این خشونت می‌دمند و بدشان هم نمی‌آید که مقداری فضا ملتهب شود.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس ادامه داد: ترویج خشونت، القا فرهنگ بداخلاقی، عدم حرمت داری مسئولان و توهین به مقامات اگر گسترش یابد و همگانی شود مرز ندارد. جلوگیری از سخنرانی رئیس قوه مقننه نظام توسط کسی که باید صرفا مردم را رعایت به تقوا کند دخالت در امور و اختلال در گردش مسائل نظام است.

واکنش نماینده رشت به لغو سخنرانی لاریجانی در کرج: نفوذی‌ها می‌خواهند نیرو‌های انقلاب را دلسرد کنند

نماینده رشت ادامه داد: این اتفاق آن هم در روزی که روز وحدت نظام است یک خسارت غیر قابل جبران برای انقلاب به شمار می‌رود. انتظار می‌رفت این امام جمعه برای حل این موضوع مداخله کند و سپس از بابت اتفاقی که افتاده عذر خواهی کند، اما چنین رفتاری از وی ندیدیم و همین جای تاسف دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات افزود: همه کسانی که دلشان برای انقلاب و نظام می‌سوزد حواسشان را به این نکته جمع کنند و آن این است که یک عده آدم بی ریشه و بی سابقه در جریان انقلابی نفوذ کرده‌اند و با حرارتی نشان دادن خودشان در جهت انشقاق و افتراق اجتماعی تلاش می‌کنند.

وی اضافه کرد: اینکه می‌گویم ملاک حال فعلی افراد است برای کسی که دیروز در انقلاب می‌توانست نقش داشته باشد و نداشت و خانه اش خوابید و امروز که کشور به امنیت رسیده است حرارتی و اتمی ورود می‌کند صدق نمی‌کند و ملاک برای چنین شخصی فعل حال نیست و چنین شخصی باید بگوید در گذشته چه کرده است. وقتی ما می‌گوییم ملاک وضعیت حال است برای کسی است که مبادا گذشته مثبت خودش را بخواهد در توجیه عملکرد منفی حال خودش به کار ببرد.

جعفرزاده گفت: کسی که دیروز می‌توانست به انقلاب و نظام کمک کند و نکرد، در جنگ نبود، در درگیری‌های با منافقین نبود و امروز که کشور در امنیت است می‌گوید ملاک وضعیت حال است و به حدی انقلابی می‌شود که مانع حضور انقلابیون در محافل اجتماعی، انتخاباتی و راهپیمایی و یا نماز جمعه می‌شود. این آقایان از گذشته خودشان و خدماتشان برای انقلاب و نظام بگویند. برای کسی که در گذشته قایم شد و کمکی به انقلاب و نظام نکرد نمی‌توان گفت وضعیت فعل حال است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس خاطر نشان کرد: عده‌ای همانند اوایل انقلاب همانند منافقین در جریان‌های انقلابی نفوذ کرده‌اند و با رفتار‌های تند خودشان می‌خواهند نیرو‌های انقلابی را دلسرد کنند و مانع از وحدت و انسجام کشور شوند که امیدواریم نیرو‌های انقلابی و پایبند به نظام با هوشیاری مقابل این افراد عمل کنند.
منبع: عصر ایران
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: