تاریخ انتشار: ۱۹:۱۱ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

دغدغه سلبریتی‌های ورزشی؛ واقعی یا مجازی؟

در این چند روزه، برخی از سلبریتی‌های ورزشی در خصوص مسائلی اظهارنظر کرده‌اند که هیچ اطلاع و شناختی در مورد آن ندارند.

دغدغه سلبریتی‌های ورزشی؛ واقعی یا مجازی؟

رویداد۲۴ در روزهایی که فشار اقتصادی بیشتر شده و به صورت افسار گریخته هر روز شاهد قیمت‌های جدیدی در همه زمینه‌ها هستیم، دور جدیدی از موج سواری برخی از سلبریتی‌ها را شاهد هستیم.

سلبریتی‌هایی که خود را عالم بر هر موضوعی می‌دانند و این اجازه را به خود می‌دهند تا در مورد هر اتفاقی اظهار نظر کنند. سلبریتی‌هایی که خود را حامی معیشت مردم معرفی می‌کنند اما زندگی شخصی آنها هیچ قرابتی با مردم معمولی ندارد و فرسنگ‌ها فاصله میان آنها وجود دارد.

بعد از اظهارات تامل برانگیز برخی از بازیگران سینما، این بار شاهد ورود برخی از ورزشی‌ها در این مورد هستیم. سلبریتی‌های ورزشی که به دلیل تاخیر در پرداخت پاداش و قراردادهای میلیاردی خود فریاد وامصیبتا سر می‌دهند، این بار بدون آنکه هیچ شناختی از موضوعات جاری مملکت داشته باشند و بدانند که در چه موقعیت حساسی قرار داریم، در این موج‌سواری در فضای مجازی درحال حرکت هستند و با اظهارات غیرکارشناسی خود بر مصائب و مشکلات بیشتر می‌دمند.

سلبریتی‌های ورزشی که زندگی آنها فاصله زیادی با مردم عادی دارد، چه شده است که حامی مردم شده‌اند و در فضای مجازی به دنبال جذب مخاطب هستند. چه طور زمانی که غیر ورزشی‌ها در ورزش ورود می‌کنند، صدای اعتراض همه ورزشی‌ها بلند می‌شود و مدعی هستند که چرا غیر ورزشی‌ها در مورد مواردی که از آن شناختی ندارند، وارد می‌شوند، پس چگونه است که این افراد به خود اجازه می‌دهند با اظهارات نسنجیده، در مورد مسائل امنیتی و دفاعی کشور صحبت کنند.

این دوستان واقعا براساس واقعیت موجود اظهار نظر می‌کنند یا در فضای مجازی و همرنگ شدن با سایر سلبریتی‌ها به دنبال کسب آرای فضای مجازی هستند.

اصولا اگر این دوستان یاد بگیرند در همان حوزه‌ای که تخصص دارند، اظهار نظر کنند، بهتر می‌توانند کار کنند. بهتر است کار ورزش را به ورزشی‌ها و سایر مسائل را به متخصصان فن بسپارند. این که در هر موردی بخواهند صحبت کنند آن هم بدون اطلاع، مطمئن باشید که هیچ دستاوردی نخواهد داشت و مشکلی از این مردم حل نخواهد شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما