تاریخ انتشار: ۰۹:۳۳ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
پیشکسوت پرسپولیس مطرح کرد؛

بیرانوند زودتر تصمیم بگیرد/ پرسپولیس قهرمان نشود تعجب‌آور است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان جدید این تیم نیاز به زمان دارند، گفت: اگر پرسپولیس با توجه به بضاعت فعلی‌اش قهرمان نشود جای تعجب دارد.
بیرانوند زودتر تصمیم بگیرد/ پرسپولیس قهرمان نشود تعجب‌آور است
رویداد۲۴ نادر باقری درخصوص عملکرد پرسپولیس در دیدار‌های قبلی و اهمیت پیروزی این تیم در دیدار با پدیده مشهد در جام حذفی فوتبال کشور گفت: پرسپولیس خیلی خوب بازی می‌کند. این تیم فلسفه کادرفنی را در زمین مسابقه اجرا می‌کند. برانکو ایوانکوویچ هم شناخت کاملی از بازیکنان خودش و همچنین شرایط سایر تیم‌ها پیدا کرده است تا این تیم با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به گذشته وارد زمین شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور بازیکنان جدید در این تیم افزود: بازیکنانی مثل مهدی ترابی عملکرد فنی قابل قبولی دارند. به هرحال آن‌ها برای بروز توانایی‌های خود در قالب تاکتیک‌های برانکو نیاز به زمان دارند. پرسپولیس می‌تواند در بازی هایش پیروز شده و به موفقیت برسد.

دروازه بان اسبق پرسپولیس درباره عملکرد علیرضا بیرانوند در درون دروازه سرخپوشان اظهار داشت: او عملکرد خوبی داشته است. فکر می‌کنم در نیم فصل اول یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود.

وی در ادامه راجع به احتمال لژیونر شدن این دروازه بان افزود: بیرانوند باید هرچه زودتر تصمیم خودش را بگیرد. او اگر بتواند زودتر تصمیم بگیرد، تمرکزش را هم از دست نمی‌دهد.

باقری در پایان درباره احتمال سومین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر افزود: این تیم در هر سه جام مدعی اصلی است. تجربه پرسپولیس در آسیا هم کامل شده است و آن‌ها می‌توانند به این موفقیت برسند. اگر پرسپولیس با توجه به بضاعت فعلی اش قهرمان نشود جای تعجب دارد.
منبع: مهر
نظرات شما