تاریخ انتشار: ۲۲:۳۴ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
رئیس اتاق بازرگانی با انتقاد به واردات پیاز 1500 تومانی گفت: در شرایط فعلی تصمیماتی اتخاذ می‌شود که منجر به افزایش قیمت محصولات داخلی می‌شود.

التماس پاکستان برای صادرات پیاز 1500تومانی به ایران!

رویداد۲۴ غلامحسین شافعی امروز در هشتاد و چهارمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی ایران که با حضور وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شد، با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور شرایط ویژه‌ای است به طرح سوالی از وزیر اقتصاد پرداخت و گفت: در شرایطی صادرات پیاز برای کنترل قیمت ممنوع شده است که کشوری مانند پاکستان برای واردات پیاز با قیمت هر کیلوگرم 1500 تومان به ما التماس می‌کند. رئیس اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: آیا درست است که به دلیل شرایط اضطراری تصمیماتی اتخاذ شود که چنین نتایجی از قبیل افزایش قیمت‌ها را در برداشته باشد؟ 

دژپسند وزیر اقتصاد هم در این جلسه با بیان اینکه باید از فرصت‌های سوق‌الجیشی حداکثر استفاده را داشت، گفت: باید تصمیماتی اتخاذ شود، به نفع مصرف کننده باشد. وزیر اقتصاد با توجه به اینکه رحمانی وزیر صنعت در این جلسه حضور نداشت، از نماینده وزارت صنعت خواست تا این موضوع را پیگیری کند. 

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
0
0
سلام.پیاز 1500تومانی از پاکستان وارد کنید تا فشار به مردم نباید.در حکومت اسلامی مردم باید در رفاه باشند.چرا این همه فشار به مردم میاورید .مدیران و دلالان در این ملت که پیاز هزار تومانی را به پانزده هزار تومان رساندند.به اندازی کافی سود کلانی به جیب زدند.بگذارید ارزان شود تا مشتری این مرتبه سود ببرد.مردم سود ببرد.یک روز گوجه گران میکنید.یک روز پیاز......گوشت.مرغ.سیب زمینی...... .اخر این ملت باید چکار کند.شما مسلمانید.شیعه هستید.ظلم اقتصادی به ملت خود نکنید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: