تاریخ انتشار: ۱۹:۲۲ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
زنی پس از ۶۰ سال جستجو بالاخره بعد از ۸۰ سال مادرش را پیدا کرد و با وی ملاقات کرد.

 رویداد۲۴   رسیدن مادر و دختر به یکدیگر پس از ۸۰ سال در فضای مجازی خبرساز شد.

زن بازنشسته ایرلندی که در پرورشگاه بزرگ شده بود دیدار غافلگیر کننده‌ای با مادر ۱۰۳ ساله خود پس از شش دهه جستجو داشت که رسانه‌ای شد.

پیر زن ۸۱ ساله در پرورشگاه خانه بتانی در دوبلن بزرگ شد و درباره مادرش که او را به دنیا آورده بود اطلاعی نداشت، اما پس از جستجوی ۶۱ ساله و درخواست برنامه لایولین بازدید کوتاهی از مادرش الیزابت که اسکاتلندی بود داشت او گفت:وقتی این را شنیدم، هیچ چیز مرا بازنداشت تا او را ببینم این دیدار شادی بخش، پایان جستجویی را نشان داد که مکن در سن ۱۹ سالگی شروع کرد. بعد از آن که مادرش را دید و در آغوش گرفت مکن گفت:نمی دانی چه بلایی سرم آمده است. خیلی خوشحالم.

مادرش الیزابت ۲۲ ساله بود که در آگوست ۱۹۳۷ در دوبلن، مکن را به دنیا آورد و به دلیل شرایطی که داشت کودکش را به پرورشگاه داد مکن در پنج ماهگی او به کلیسای کوچک یتیم خانه ایرلند در شهری که در آنجا زندگی می‌کرد منتقل شد تا زمانی که ۱۷ ساله شد و سپس ازدواج کرد.

سال‌ها بعد در ۱۱ آوریل، همسرش جرج ۸۲ ساله و یکی از دخترانش و خانم مکن از ایرلند رفتند. خانواده او نگران این سفر بدون دعوت بودند، اما خانم مکن مصمم بود که با مادر واقعی اش ملاقات کند.

بالاخره لحظه دیدار فرا رسید و این مادر و دختر بعد از بیش از ۸۰ سال با هم دیدار کردند او شوکه شده بود که مادرش هنوز زنده است. او وقتی فهمید مادرش زنده است نمی‌توانست باور کند و خودش را شادترین فرد زنده توصیف می‌کرد. خانم مکن برای اولین بار با شنیدن صدای شگفت آور او با تلفن صحبت کرد و گفت: تنها کاری که می‌خواست انجام دهد این بود که او را ملاقات کند.

وی گفت: من رفتم تا او را ببینم او زیباترین بانو و صاحب یک خانواده دوست داشتنی بود آن‌ها به من خوش آمد گفتند و مرا پذیرفتند وقتی با مادرم حرف زدم به او گفتم که می‌دانم مادرم است و زمانی که آن را به او گفتم به من نگاه کرد و دستم را گرفت، در این دیدار با یکدیگر گپ زدیم و بین ما دو نفر چنین رابطه‌ای بی نظیری به وجود آمد که چند سال حسرتش را داشتم و در این سفر چند روزه متوجه شدم که برادر دارم.

این دیدار مادر و دختر پس از چند سال و انتشار خبرش در رسانه‌ها بازدید زیادی داشته است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: