تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
با دستور وزیر نفت و با رسیدگی دقیق اداره کل بازرسی وزارتخانه، سوءاستفاده انجام شده توسط افراد دخیل در یک شرکت وابسته به وزارت نفت، که بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان بود کشف و اقدامات مجرمانه ۸ نفر در این موضوع مشخص شد.
کشف و برخورد با فساد ۱۲ میلیارد تومانی در یک شرکت نفتی
رویداد۲۴ با دستور وزیر نفت و با رسیدگی دقیق اداره کل بازرسی وزارتخانه، سوءاستفاده انجام شده توسط افراد دخیل در یک شرکت وابسته به وزارت نفت، که بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان بود کشف و اقدامات مجرمانه ۸ نفر در این موضوع مشخص شد.

وزارت نفت اعلام کرد که در پی گزارش دریافتی در تاریخ دوازدهم خرداد جاری از سوی مدیر ارشد یکی از شرکت‌های وابسته در خصوص وقوع تخلف مالی در آن مجموعه، با دستور وزیر نفت و با رسیدگی دقیق اداره کل بازرسی وزارتخانه، سوءاستفاده انجام شده توسط افراد دخیل که بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان بود کشف و اقدامات مجرمانه ۸ تن از افراد در این موضوع مشخص شد.

طبق اعلام وزارت نفت، در جریان بازرسی انجام‌شده از یکی از متهمان مبلغ ۶۳ هزار یورو به علاوه ۱۳ هزار دلار باز پس گرفته شد.

وزارت نفت ضمن ارجاع پرونده تخلفات این افراد به مراجع اداری و برکناری همه این افراد از سمت‌های تحت تصدی رسماً از دادستانی عمومی و انقلاب تهران تعقیب کیفری افراد به واسطه اتهامات انتسابی را درخواست کرد.
 
منبع: پانا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
سیامک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
0
0
وزارت نفت ودرراس ان اقای وزیر .با اینگوته اقدامات و قربانی کردن بعضی افراد بدبخت وایجاد موج بروکراسی سعی در انحراف افکار از گندکاریهای وزارت نفت را دارند که قابل ذکر است اقای وزیر این کارها دیگر جواب نمی دهد بفکر چاره دیگر باش جای زنجانی را خواهی گرفت
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار