تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲۴ نظر
مسعود استاد برادر میترا استاد گفته محمدعلی نجفی سابقه عقد موقت با زنان دیگر را داشت و میترا به خاطر خیانت‌های نجفی با او درگیری داشت.
مسعود استاد: نجفی سابقه عقد موقت با زنان دیگر را داشت/ میترا به خاطر خیانت‌های نجفی با او درگیری داشت
رویداد۲۴ دیروز مسعود، برادر میترا استاد برای پیگیری شکایت از علیزاده طباطبایی یکی از وکلای محمدعلی نجفی در دادسرای جنایی تهران حاضر شد. او گفت: یکی از وکلای متهم مدعی شده خواهرم مهدور الدم است و به پیامبر اسلام اعتقادی ندارد که این موضوع کذب محض بوده و به همین خاطر از وکیل مورد نظر شکایت کرده‌ایم و برای پیگیری آن به دادسرای جنایی آمده‌ام.

وی در ادامه ادعا‌های تأیید نشده جدیدی را مطرح کرد که می‌تواند در روند رسیدگی به پرونده تأثیرگذار باشد و پرونده محمدعلی نجفی را وارد فاز جدیدی کند.


ادعا‌های جدید برادر میترا استاد علیه محمدعلی نجفی

 
مسعود استاد ادامه داد: آن‌طور که من می‌دانم، شهردار اسبق تهران علاوه بر ازدواج اولش، سابقه عقد موقت با زنان دیگر را هم داشت و در برابر آن، برای زنان خودرو خریده بود. زمانی که به عنوان کارشناس در دوره نجفی در شهرداری کار می‌کردم، خانم جوانی نزدم آمد و گفت که از کارمندان شهرداری است و نجفی با او مدتی در ارتباط بوده و وی را اغفال کرده است. همین باعث شده که برای زندگی او مشکلاتی به وجود بیاید و بعد از آن‌که نجفی از او جدا شده، این زن حتی تصمیم گرفته بود مقابل شهرداری برود و خودش را آتش بزند.

برادر میترا استاد ادامه داد: ماجرا را به خواهرم گفتم و او نیز به‌شدت از شنیدن این موضوع ناراحت شد. حتی با آن خانم ملاقات کرده و حرف زدیم که او از تصمیم‌اش برای خودکشی و آتش زدن خود مقابل شهرداری منصرف شد. زمانی که شهردار اسبق به اتهام قتل بازداشت شد، این خانم را به دادسرا معرفی کردیم که او در دادسرای جنایی حاضر شد و مورد تحقیقات قرار گرفت و اظهارات او ثبت شد.

مسعود استاد افزود: خواهرم یک فایل صوتی داشت و حتی نسخه‌ای از آن را به من داده بود که نشان می‌داد، شوهرش به همسر اول خود گفته بود، چون ده سال است که با هم هیچ گونه ارتباطی در زندگی نداریم، طلاق بگیرند تا دوباره ازدواج کند. خواهرم با پی بردن به خیانت‌های شوهرش با او درگیری و مشاجره داشت. او حتی شب قبل از مرگش با من درباره همین موضوع و موضوعات دیگر حرف زد و گفت که روز بعد با رسانه‌ای قرار مصاحبه دارد و می‌خواهد موضوع خیانت‌های شوهرش و چند نفراز دوستان او که در زندگی شان خیانت‌هایی داشته اند را همراه موضوعاتی دیگر افشا کند که به قتل رسید.

برادر میترا استاد در ادامه گفت: چند وقت قبل از قتل، خواهرم هنگام بررسی مدارک شوهرش در خانه برگه‌ای یافته بود که شماره تلفن خانمی از اقواممان در آن نوشته شده و علامت سوالی در کنار آن گذاشته شده بود. زمانی که خواهرم به او گفته بود تو چه ارتباطی با شماره تلفن این خانم داری؟ شوهرش مدعی شده که می‌خواهم پرینت مکالمات او را بگیرم. حتی شب قبل از مرگش هم درباره همین شماره تلفن و دعوایی که با شوهرش داشت، برایم حرف زد.

وی ادامه داد: دامادمان املاک و خودرویی به نامش نبود. او خانه‌ای در ولنجک، ویلایی در آینه‌ورزان و خودروی لکسوسش را به نام دخترش کرده بود و چیزی به نام خودش نبود که بخواهد مهریه خواهرم را بپردازد.

متهم به قتل به‌جز یک سیمکارت، سیمکارت دیگری نداشت و شایعاتی که گفته شده بود ۱۱ سیمکارت داشته و همه را خواهرم شکسته، دروغ است. یک‌بار یک تلفن همراه برای خواهرم خریدم که پول آن را شوهرش پرداخت، اما سه روز بعد درجریان درگیری، نجفی آن را شکست.

برادر مقتول به تهدید‌های خواهرش از سوی نجفی اشاره کرد و ادامه داد: بعداز مرگ خواهرم، از طریق خواهر دیگرم متوجه شدم که نجفی چند بار در جریان درگیری که با میترا داشته با سلاحی که در خانه بوده او را به مرگ تهدید کرده بود. حتی او را کتک زده بود که مدارک پزشکی‌اش موجود است.

وی درباره وضعیت پسر مقتول هم گفت: خواهرزاده‌ام مهیار از زمانی که جسد مادرش را در وان حمام دیده به‌شدت شوکه شده و از همه چیز وحشت دارد.

خواهرم همیشه به من می‌گفت: اگر اتفاقی برای او افتاد از پسرش نگهداری کنم، بنابراین از او نگهداری می‌کنم. قرار است دادگاهی علنی برگزار شود و در آنجا من و خانواده‌ام ناگفته‌های این پرونده را می‌گوییم و در آنجا نیز برای متهم قصاص می‌خواهیم.

این ادعا‌ها درحالی مطرح شده که تاکنون مسؤولان رسیدگی به پرونده به این موارد اشاره‌ای نکرده‌اند و برادر مقتول اسناد یا مدارکی که نشان از صحت ادعاهایش داشته باشد به خبرنگاران ارائه نکرد و مدعی شده در جلسه محاکمه افشاگری خواهد کرد.

محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران متهم است هفتم خرداد امسال همسردوم خود به نام میترا استاد را در جریان درگیری و اختلاف خانوادگی در طبقه هفتم برج آرمیتا در محله سعادت‌آباد تهران با شلیک گلوله از پای درآورد. نجفی ده ساعت بعد از قتل خود را تسلیم پلیس کرد و به کشتن همسر دومش به‌خاطر اختلاف خانوادگی اعتراف کرد. / باشگاه خبرنگاران


همچنین سایت انصاف نیوز مشروح گفت و گویش با مسعود استاد را منتشر کرده که به شرح زیر می‌باشد:

وضعیت پرونده به چه صورت است؟

مسعود استاد: آخرین خبر این است که کیفرخواست صادر شده است و الان منتظریم که جلسه‌ دادگاه تشکیل شود.
 
وکیل آقای نجفی صحبتی کردند و گفته‌اند که ایشان در بند عمومی نیستند. برخی گمانه‌زنی کرده‌اند که ممکن است دکتر نجفی در انفرادی باشد، شما اطلاعی در این مورد دارید؟
 
کذب محض است این قضیه؛ ایشان ممنوع‌الملاقات هم نیستند. بنده امروز دادسرا بودم.
 
شما امروز آقای نجفی را دیدید؟

گفته‌اند که در انفرادی است و ممنوع‌الملاقات است…
 
نه؛ وکیل‌شان گفته‌اند که آقای نجفی در بند عمومی نیستند.

خیر، این خبر کذب محض است.

پس کجا هستند؟ شما اطلاع دارید؟

بنده اطلاعی ندارم.

وکیل آقای نجفی و برخی به سرعت صدور کیفرخواست انتقاد دارند، نظر شما چیست؟

این را دیگر همه در جریانند. این قضیه از حد ملی هم فراتر رفته است. به همین‌خاطر قوه قضاییه هم خیلی پیگیر این ماجرا شد که بتواند سریع‌تر پرونده را جمع کند. خیلی از مسایل دیگر هم دست به دست هم داده که سبب شده اختلافاتی بین جناح‌ها بیفتد و به‌خاطر اینکه این مسایل کم شود و محدود شود سعی کردند که پرونده را سریع‌تر جمع کنند.

قوه قضاییه هم خدا را شکر بر اساس عدالت تا الان عمل کرده است و مطمئنم پس از این هم همینطور خواهد بود.

آیا با شما یا خانواده تماسی برای رضایت داشته‌اند؟

خیر! دنبال رضایت نیستند. این‌ها فعلا آقای طباطبایی را انداخته‌اند جلو؛ یک آدم هوچی‌گر که جز هوچی‌گری چیزی راجع به وکالت نمی‌داند. صرفا دارد تهمت می‌زند و توهین می‌کند. امروز هم در دادسرای جنایی مصاحبه‌ای با خبرنگار‌ها داشتم و گفتم که یا ایشان باید ثابت کند که این اتهاماتی که زده واقعیت دارد یا اینکه باید طبق قانون در ملاء عام پاسخ دهد.

منظورتان چه اتهاماتی است؟

اتهاماتی دال بر مهدورالدم بودن، توهین به پیامبر، توهین به مقدسات و… چیز‌هایی که ایشان آمده نوشته، چیز‌هایی است که من فکر می‌کنم برازنده‌ی خودش و خانواده‌اش باشد که به خواهر بنده نسبت داده‌اند؛ و من حتما از این قضیه نمی‌گذرم، امروز با چند وکیل صحبت کردم و در همین روز‌ها از آقای طباطبایی شکایت می‌کنم.

حتی آقای نجفی صحبت‌هایی که ایشان کردند را تکذیب کرده؛ جالب است که موکل تکذیب کرده، اما وکیل دارد ادامه می‌دهد.

شما گفته بودید که خواهرتان ناگفته‌هایی داشتند که با شما در میان گذاشته بودند.

امروز در مصاحبه‌ای که با دوستان داشتم به آن‌ها هم عرض کردم که آقای نجفی یکسری مشکلات اخلاقی داشتند؛ این مشکلات اخلاقی را من پرونده‌هایش را دادم به دادسرای جنایی. کسانی بودند در ده سال و ۷ سال گذشته، زمان‌هایی که ایشان در پست‌های دیگری بودند، اقداماتی انجام دادند با یک‌سری [کسانی] که خلاف شرع بوده. من حتی شماره‌ آن‌ها را دادم به داسرای جنایی و استشهادیه نوشتند و تایید کردند این قضیه را.

شما می‌گویید مربوط به ۱۰ تا ۷ سال گذشته بوده، در مدت زندگی‌شان با خانم استاد چطور؟ در آن مدت هم چنین ادعایی وجود دارد؟

در مدت زندگی‌شان با خواهر بنده یکسری مسایل هست که من گذاشته‌ام در دادگاه به‌صورت علنی صحبت کنم و در این مقطع چیزی نمی‌خواهم بگویم؛ اما در دادگاه حتما این موضوع را خواهم گفت و تمام اطلاعاتی که راجع به مسایل اخلاقی ایشان است –چه در سال‌های گذشته و چه آن یکسال و خرده‌ای زندگی‌شان با خواهر بنده- همه را افشا می‌کنم.

 مسایل دیگری هم مطرح شده. آیا شما در مراسم برج میلاد به‌طور کلی نقشی داشته‌اید؟

کاملا تکذیب می‌کنم. اتفاقا امروز راجع به این قضیه با آقای شهریاری صحبت کردم و گفتم الان تمام دوستان آقای نجفی دارند به اینور و آنور چنگ می‌اندازند تا بتوانند تهمت بزنند. در مورد جریان برج میلاد که در وهله‌ اول من اصلا آنجا نبودم، اصلا در برج میلاد نبودم که بخواهم هماهنگی‌اش را انجام دهم. دوم اینکه بعد از اینکه حتی احضاریه برای آقای نجفی آمد درب منزل، من تازه آن موقع متوجه شدم که جریان از چه قرار است. یعنی بعد از آمدن احضاریه که به قول خودشان ۱۰:۳۰ شب آمد، من تازه آن ساعت متوجه شدم که جریان از چه قرار است.

بنده اگر صحبتی می‌کنم دال بر مستندات است. اگر به فرض مثال می‌گویم دست خواهرزاده‌ بنده شکسته، یا می‌گویم ناخن خواهر من شکسته و کتک‌کاری کرده آقای نجفی، مدارک پزشکی قانونی و آگاهی را رو می‌کنم. مدارکی که موجود است را رو می‌کنم.

نمی‌شود بگویند که دبیرستان فلان جا درس داده، کوی فراز خانه داشته… من تا بحال اصلا داخل کوی فراز نرفته‌ام؛ اما گفته‌اند دختران دبیرستانی می‌رفته‌اند آنجا و…

اصلا به فرض هم بنده کثیف‌ترین آدم دنیا، چه ربطی به قتل دارد؟! یک نفر یک قتلی مرتکب شده قصاصش کنید. این مسایل را من نمی‌فهمم، بنده برادر ایشان هستم و کثیف‌ترین آدم دنیا، چه ربطی به قتل دارد که آقای نجفی انجام داده؟

این‌ها دیگر اخلاق و انسانیت را گذاشته‌اند زیرپا. دارند سعی می‌کنند که بخواهند آتویی از ما بگیرند که خوشبختانه و خدارا صد هزار مرتبه شکر مشکلی نداریم. امروز به خبرنگار‌ها هم گفتم که بنده تحصیلاتی هم که دارم می‌توانند برود دانشگاه امیرکبیر سرچ کنند، اسم بنده را پیدا می‌کنند.

آخر عده‌ای گفته بودند با پارتی بازی درس خوانده و مدرک گرفته؛ مدارک بنده همه‌اش موجود است. بروند استعلام بگیرند و هرجای دیگری بحثی هست بیایندو طبق مستندات با من صحبت کنند. من طبق مستندات صحبت می‌کنم و دلایل محکمی برای اثبات دارم.

چرا شما با مدرک هوا-فضا و با عنوانی که دارید، یعنی موسس خانه‌ی هوا فضای ایران، باید بروید در شهرداری کار کنید؟

این را من با آقای نجفی صحبت کردم. بنده استاد چند دانشگاه بودم و تدریس دانشگاه را کنار گذاشتم و آمدم در کنار آقای نجفی راجع به هوشمندسازی شهر تهران اقداماتی انجام دادم، صرفا همین بوده. اینکه گفته‌اند حکم فلان برایم صادر شده یا پیمانکار هستم کذب است. اصلا بنده نه پیمانکار بوده‌ام و نه هیچ پرونده‌ای به لطف خدا در شهرداری دارم. می‌توانند بروند از حراست و بازرسی شهرداری استعلامش را بگیرند. اینکه دیگر جای بحث ندارد، بنده اگر اختلاس کردم بیرون از زندان چکار می‌کنم؟ مگر نمی‌گویند من پیمانکار بودم؟ مدارکش را بیاورند.

موضوعی که در مورد آن ادعا‌هایی مطرح می‌شود بحث ارتباط شما با پیمانکاران شهرداری بوده، فایل صوتی‌ای هم فردی به نام امین فردین منتشر کرده بود از تماسی با خواهرتان که مطالبه‌ای از ایشان و آقای نجفی دارند، البته در این مورد با خود خانم استاد هم گفت‌وگویی داشتیم. جریان چه بود؟

آقای بازوند را می‌گویید؟ استاندار کرمانشاه که تماس گرفته بودند و فایل صوتی‌اش پخش شد؟ تماس گرفته بودند با خواهر بنده که یک پرونده هست و مسایلی دیگر را هم عنوان می‌کنند. آن صدا را کامل بریده‌اند؛ بنده آن مکالمه را کامل دارم.

آقای بازوند بودند؟ چون می‌گفتند پیمانکاران شهرداری بودند؟!

خیر! آقای بازوند بودند؛ البته آقای بازوند نبودند، کسی بود که خودش را جای آقای بازوند جا زده بود. کسی بود که می‌گفت: من بازوندم؛ در صورتی‌که اصلا استاندار کرمانشاه که برای پرونده‌ی شهرداری زنگ نمی‌زند؛ بخواهند خودشان به آقای نجفی زنگ می‌زنند و خودشان کارشان را درست می‌کنند. کار هم قانونی بوده.

بعد هم در آن مکالمه می‌گویند در این موضوع پول هست و… که خواهر بنده همان لحظه جوابشان را می‌دهد و می‌گوید که آقای نجفی اگر که قرار باشد کار غیرقانونی باشد آن را انجام نمی‌دهد. یعنی دقیقا عین این را می‌گوید و بنده مکالمه‌ی کامل را دارم و به‌زودی آن را پخش می‌کنم تا دست این افرادی که قصد دارند خواهر من را خراب کنند رو شود.

شما فایل کامل صوتی را چطور دارید؟

مکالمه‌ی کامل را خواهر بنده برایم فرستاده.

یعنی ایشان ضبط کرده بودند.

بله.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۴
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
0
7
فقط خداعالم است کاش خداوندهیچ کس رویه لحظه به خودش واگذارنکنه
کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
1
3
هرکس قدر خودش را ندانست ،همه بلائی سرش میآید و کسی جز خودش را مذمت نکند.مثل نجفی و میترا استاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
4
13
چرا خواهرت اینقد اذیت بود طلاقشو نگرفتی؟من و همسرم 10 ساله به هم زندگی میکنیم یه صدای ضبط شده از هم نداریم!!!!!اونوقت چطور خانم استاد صدای شوهرششو ضبط میکرده...؟مگه جاسوس بوده؟!!!!!الله اعلم.خدایا همه رو به حقشون برسون....
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
2
6
بیچاره این پیرمرد
گیر کی افتاده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
چه پیرمرد مظلومی هم بود!
طوری میگین انگار میترا استاد جادوگری بوده که پسر چشم و گوش بسته و مظلومی رو تور زده و جونشو گرفته

نجفی از مردان رده اول سیاسته ها!!!
میترا هم ی دختر شهرستانی!

کی کی رو گول زده؟
کی قاتل و کی مقتوله

انگار تو این قضیه جای همه چی عوض شده
ثریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
3
10
آقای مسعوداستادکه یک جاگفته بودی شهرداری که استخدام شدم من درس خوندم
فقط شمادرس خوندی ؟
اینقدجوونا دکترا دارندو بیکارن یاشغل آزاددارن چون کسی روندارن یادمه 7یا8سال قبل یک خانم دکترابودوازبیکاری گریه میکرد آقانجفی بابت توخودشومدیون خیلی تحصیلکرداکرد اگه من جات بودم هیچوقت لطفشوفراموش نمیکردم چه رسیده صداضبط کنم دلم براخواهرت خیلی میسوخت ولی به خاطراینکه باپارتی همه تون رفتین میگم خدایابحرمت حضرت زهرابه حرمت حضرت علی اگه باپارتی رفتی تقاص بدین خیلی بدترازخواهرت
شرمنده اون بچه ی خواهرت که بابت حرفات مجبورم بگم اون کابوس میبینه منم بامدرک فوق لیسانس و...وحداقل 10یا20رتبه اول مسابقات یک دخترشباازبیکاری بااشک میخوابم چون هیچوقت حاظرنبودم باپارتی برم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
برو بابا . این همه پارتی بازی . خاله بازی و .... هست درجاهای خیلی بالاتر حالا یک استخدام شهرداری اینقدر نظرتون را جذب کرده؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
شمام دیواری کوتاه تر از این گیر نیاوردین کارمند شهرداری که امتیاز بالایی نیست
راست میگی یقه ی ژن خوبا رو بگیر
انگارتو این مملکت زندگی نمی کنی
تو مملکتی که برای گرفتن نون از نونوایی هم باید آشنا داشته باشی نون خوب بهت بدن
پیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
5
1
لطف نکرده.خاهر جوونش و ب قتل رسوندن.حالا میگی ب لطفش توجه کن.شما کی هسید دیگ.احتمالا زن اولشم ک ده سال باهاش رابطه نداشته هم تهدید بمرگ کرده بوده.
خدت لعنت کنه این مردا ک بخاطر هوسشان زندگی خاهرای مارو خراب میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
2
2
عجب مردمان بدی!
این مردم که به راحتی جو زده می شن و با یک اشاره ی قدرت از این پهلو به اون پهلو میرن و قتل رو اینقدر ساده لوحانه توجیه می کنند همواره لایق استبداد و به تاراج رفتن ثروتهاشون هستند... .
ماه سانا
|
France
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
1
10
میترا استاد یکبار مرد.
نجفی بارها می میرد.

نه کار آقای نجفی قابل دفاع است و نه می شود مرحوم استاد را متهم کرد. در این شرایط که خانواده استاد و نجفی تحت فشار هستند باید از هر اظهار نظر و سرزنشی ولو کوچک اجتناب کرد. چون ما از همه قضایا اطلاع نداریم.
فقط برایم سوال ایجاد شده:

نمی دونم چرا عقد موقت نجفی با بقیه زن ها اسم خیانت می گیرد؟
عقد موقت میترا استاد با آقای نجفی خیانت نیست؟ عقد دائم با مرد متاهل چطور! تحت فشار گذاشتن او بخاطر عقدهای موقت بعدی!
در حالیکه خود مرحوم استاد هم ابتدا عقد موقت شده بود!
اگر نجفی به زعم ایشان، بخاطر خیانت به میترا استاد لایق افشاگری و تهدید بوده، پس عهدشکنی نجفی و استاد به زن اول چیست؟

آقای استاد چرا با علم به این مسائل، با مردی که خائن هست کار می کردند؟ در آن موقع به ایشان ربطی نداشت؟ که آقای نجفی فساد اخلاقی دارد؟ چرا اجازه دادند خواهرشان با چنین مردی ازدواج کند؟!
آیا هیچ وقت از خواهرشان خواستند از زندگی این مرد بیرون برود؟

خانم استاد چرا مدام صدای همسرش را ضبط و برای برادرش می فرستاده؟ مگر حریم خصوصی افراد به برادر همسر هم ربط دارد؟
پاسخ ها
sam
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
این حرفارو خونواده نجفی میگن


میترا رو باید زنده کنیم تا از خودش دفاع کنه!
پس فعلا خدا عالمه کی راست میگه کی دروغ!
خودتونو مدیون نکنید!
m45
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
نرم افزار ضبط مکالمه با آپشن های رنگارنگ سالهاست که توی بازار هست شمام میتونید دانلود کنید و مکالماتتونو ذخیره داشته باشین!

لطفا با این طرز دفاع بیشتر از این نجفی رو به لجن نکشید بهترین کارو خودش کرد که حداقل اینقدر از انسانیتش باقی مونده بود رفت خودشو معرفی کرد!

من قبلا طرفدار اصلاح طلبا بودم ولی با این رفتارا ازتون متنفر شدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
با این تیتری که زدی باید اینطور نتیجه بگیریم که هرکس قتل کرد ببخشیمش چون مقتول رو یکبار کشته و تمومشده ولی با منطق شما قاتلی که یکی رو بی دفاع کشته حالا هزار بار میمیره پس ببخشیمش؟!

از کجا معلوم قاتل اینقدر عذاب وجدان داره؟!
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
2
5
ما هم قبول داریم محمدعلی نجفی سابقه عقد موقت با زنان را دارد چون اگر نداشت خواهرِ تو هم او را تور نمیکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
4
1
دوستان خواهش می کنم اینقدر جوگیر جناح ها و رسانه ها نباشید
یک مقدار به عقل و وجدانتون رجوع کنید!

اگه نجفی اجازه تماس با دیگران را نداشته و از طرف میترا کنترل میشده چطوره که درست یک ساعت پس از اعلام خبر قتل میترا خبرنگارا با شماره ی نجفی تماس گرفتن و اونم گفت پلیس پیگیر قضیه ست و بیشتر از این توضیح نداده بود؟

اونن خانم کشته شده و توانایی دفاع از خودشو نداره اینقدر در موردش قضاوت نکنید!

از کجا معلوم شاید میترا استاد برای منافع ملی خواسته افشاگری کنه!

شاید میخواسته از یکسری اختلاسها پرده برداره که کشته شده و اینطور اصول گرا و اصلاح طلب یکسره کمر به بی آبرویی مقتول بستن و ذهن جامعه رو به یک سمت دیگه دارن منحرف می کنند.
حواستون باشه
همزمان با کشته شدن این خانم پرونده های وزارت نفت مطرح بود!
sam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
2
5
آقای استاد اگه حرفی دارید به مردم بگید.

خوب نیست در چنین مساله ای که اینطور حیثیت خواهرتون حتی پس از مرگش بازیچه سیاست شده سکوت کنید. به نظر می رسه شما اطلاعات بسیار خوبی برای مردم دارید که خیلی از ابهامات را مشخص می کنه.
پس اینقدر حاشیه سازی نکنید و هرآنچه از حقیقت می دانید به مردم بگید گول سیاست بازان رو نخورید.
مطمئن باشید سیاسیون با شما هرگز روراست نیستند!
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
3
1
ینطور که طرفدارای نجفی دارن ازش تعریف می کنند و میترا استاد رو زیر سوال می برن که نجفی نخبه رو در حد یک پخمه پایین آوردن
لا اقل به شخصیت هم جناحیتون رحم کنید
m45
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
0
4
آنچه که از این قضیه به نظرمیاد اینه که هم خانواده ی استاد خیلی مظلوم هستند و هم نجفی
و آنچه که مسلمه نجفی حالا یک مهره سوخته ست در بازی سیاست بازان

به نظرم آمران به قتل توقع داشتند نجفی بعد از قتل، خودکشی کنه و خارج از انتظارشون بود که بره و خودشو معرفی کنه با اینکارش کار اونها رو سخت کرده
چون اگر قاتل و مقتول هردو از بین می رفتند یک داستان عاشقانه ویا ناموسی می ساختند و سروته قضیه رو هم می آوردند!
حالا هم فضای مجازی رو پر کردن از شایعه و تهمت و لعن و نفرین به نجفی و میترا که همین هم از جوسازی و سیاست بازی همون آمران قتله چون میخوان کارشو یکسره کنن!

سرورتابشیان هم اگرواقعا شوهرشو دوست داشت و قصد داشت رضایت از اولیا دم بگیره چنین حرفهایی نمی زدحرفهای این خانم فقط اولیا دم رو جری تر می کنه برای درقصاص!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
1
1
خواهر شما هم یکی از همان زنان بود. البته خواهرتان بارها دختر و همسر اول نجفی رو به اسیدپاشی تهدید کردند و نجفی اجازه نداشت خانواده و دوستانش و هم حزبی هایش را ببیند. گرچه که کارهای نجفی خیلی اشتباه بود اما آقای استاد هم بهتره از خواهرشان مجسمه معصومیت و مظلومیت نسازند!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
معلومه همه تون از فک و فامیلای زن اولشین که کل سایتا رو قرق کردین و به مقتول و خونواده ش بد وبیراه می گین

و با این حرفا کاری می کنین اولیای دم رضایت ندن اینطوری هم از نجفی انتقام می گیرین هم پولاش محفوظ میمونه!

شماها دیگه کی هستین!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
1
0
این خانم استاد چرا همش صدا ضبط میکرده? اصلا مگه نه اینکه ضبط صدا جرم هست? مدرک جمع میکرده? که به چه هدفی برسه? صداهای ضبط شده رو هم این طرف و اون طرف میفرستاده! عجیبه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
متن قشنگی بود زهرا جون
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
0
1
ی صاحب لکسوس فروخته شده!
پس تمام دسیسه ها زیر سر تو بود اینقدر موش دووندی و حرف درست کردی
نجفی قاتل عشقش شدو بی آبرو شد!
میترا تو جوونی بی دفاع کشته شد!
پسر میترا روانی شد!جگر خونواده شو سوزوندین
بازم با مادر خونده ت نشستین و پشت سر مرده ش هم هزارو یک حرف در میارین؟!
سایتارو قرق کردین که حتی وقتی مردم از خونواده ی میترا به خاطر بخشش نجفی تشکر می کنن رای منفی بدین و جو رو دوباره مسموم کنین؟!

پس میترا حق داشت که نمیگذاشت نجفی با شماها ارتباط داشته باشه!

این پیام رو اینجا هم گذاشتم چون مطمئنم این سایت رو هم چک می کنی!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: