تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
سومین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی درباره انتخابات ۸۸ امروز برگزار شد. خاتمی در پایان جلسه دادگاه گفته همه جزئیات و مستندات خود را به دادگاه تحویل داده‌ام.
حاشیه دادگاه محمدرضا خاتمی: صدا و سیما دیر آمد/ خبری از شهود نیست
رویداد۲۴ سومین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی صبح امروز برگزار شد و به گفته خاتمی همه مستندات درباره انتخابات پرحاشیه سال ۸۸ به دادگاه تحویل داده شده است.

به گفته قوه قضائیه دادگاه محمدرضا خاتمی علنی است، اما در اقدامی عجیب اجازه انتشار جزئیات به رسانه‌ها داده نشده است. تا کنون خبرنگاران صداوسیما تمام جلسات این دادگاه را ضبط کرده‌اند، اما با گذشت سه جلسه از دادگاه، هیچ تصویری از آن پخش نشده است.

به گزارش رویداد۲۴ به جز خبرنگاران صدا و سیما، سایر خبرنگاران و فعالان سیاسی اجازه ورود به این جلسه دادگاه نیافتند و از سوی برگزار کنندگان دادگاه گفته شد تنها ۵ نفر حق ورود به دادگاه را دارند که چهره‌های سیاسی ترجیح دادند به جای خودشان، خبرنگاران به دادگاه بروند.

در جلسه گذشته محمدرضا خاتمی درخواست کرده بود عباسعلی کدخدایی دبیر شورای نگهبان و آیت الله جنتی، ۳ نفر از مسئولان وزارت کشور، مصطفی پورمحمدی، علی شمخانی و محسن رضایی به عنوان شهود در جلسات دادگاه حاضر شوند. با این درخواست موافقت نشده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار