تاریخ انتشار: ۱۶:۵۷ - ۱۶ تير ۱۳۹۸
مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا تشریح کرد:
نشست هم اندیشی مدیران نمایندگی خدمات پس از فروش رنا با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت خدمات فنی رنا برگزار شد.
حس اعتماد مشتریان، دغدغه‌های ارزشمند رنا
رویداد۲۴ در این نشست مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: در سال‌های اخیر با توجه به شرایط حاکم بر کشور و تحریم‌های ظالمانه، وضعیت بنگاه‌های اقتصادی مساعد نبوده و کم و بیش همه بنگاه‌ها با این مشکل مواجه بودند و شاهد این بودیم که حجم تولید خودرو به پایین‌ترین تیراژ خود رسید. اما با همت مضاعف یکایک عناصر کلیدی در صنعت خودرو و برپایه توانمندی و دانش فرزندان ایران عزیز از مشکلات سر بلند بیرون خواهیم آمد.

سید عباس میرحسینی تاکید کرد: افزایش حس اعتماد در مشتریان یکی از دغدغه‌های ارزشمند خدمات فنی رنا است. نمایندگی‌ها، به عنوان بازوی اجرایی خدمات فنی رنا نقش موثری در تقویت حس اعتماد مشتریان دارند. امروز شبکه گسترده و منسجم توزیع قطعه از مزیت‌های رقابتی خدمات فنی رنا است و ما بخاطر برخورداری از چنین شبکه‌ای به خود می‌بالیم.

وی با اشاره به اینکه افزایش رضایت مشتری در گرو تامین به موقع قطعات با قیمت و کیفیت مناسب و ارائه خدمات بهینه است، تشریح کرد: مشتری انتظار دارد که از خدمات مناسب به همراه قطعات باکیفیت استفاده کند، لذا وظیفه ما در شرکت خدمات فنی رنا این است که این شرایط را برای مشتری فراهم کنیم و نمایندگی‌ها در این زمینه در خط مقدم قرار دارند.

میرحسینی در ادامه با اشاره به کاهش خودرو‌های تحت پوشش گارانتی و به طبع کاهش مراجعه خودرو‌ها به شبکه نمایندگی ها، افزود: در این راستا برنامه وفادارسازی مشتریان را در قالب ایجاد باشگاه مشتریان دنبال می‌کنیم. ضمن اینکه رقابتی کردن قیمت قطعات، بازاریابی و بازارسازی و کاهش بروکراسی اداری نیز باعث می‌شود خودرو‌های وارانتی به شبکه نمایندگی‌ها بازگردند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: