تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - ۲۳ تير ۱۳۹۸
در بازار امروز یکشنبه بیست و سوم تیر قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان معامله شد.
قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز یکشنبه ۲۳ /۹۸/۰۴
رویداد۲۴ براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۲۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۱۵ دلار قیمت خورد.


قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز یکشنبه ۲۳ تیر ۹۸


امروز یکشنبه ۲۳ تیر ماه "قیمت دلار" با ۱۵۰ تومان کاهش نسبت به به نرخ‌های پایانی شنبه، ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شد.
 
صرافی ملی قیمت دلار را برای یکشنبه بیست و سوم تیر با ۱۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی شنبه، ۱۲ هزار ۵۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار ۴۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵۰ تومان کاهش داشت و ۱۴ هزار ۴۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار ۳۵۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (یکشنبه بیست و سوم تیر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۲ هزار و ۸۰۴ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۳۹۵ ریال ارزش‌گذاری شد.
 

قیمت طلا و سکه در بازار امروز یکشنبه ۲۳ تیر (تومان)

 
قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز یکشنبه ۲۳ /۹۸/۰۴


قیمت ارز در بازار آزاد در تاریخ یکشنبه ۲۳ تیر


همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.قیمت ارز بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۳ تیر (تومان)

قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز یکشنبه ۲۳ /۹۸/۰۴

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: