تاریخ انتشار: ۱۶:۳۶ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
مدیرعامل شرکت سایپادیزل خبر داد:
مدیرعامل شرکت سایپادیزل از تدوین برنامه‌ای جامع و هدفمند برای افزایش داخلی سازی محصولات تجاری و کاهش وابستگی به شرکت‌های خارجی خبر داد.
برنامه مدون سایپادیزل برای کاهش وابستگی به شرکت‌های خارجی
رویداد۲۴ محمد حسن محمدزاده مدیرعامل شرکت سایپادیزل با بیان مطلب فوق افزود: بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و در راستای تحقق سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و گروه خودروسازی سایپا به منظور داخلی سازی محصولات، برنامه‌های گسترده‌ای دراین زمینه تدارک دیده شده که با تکیه بر توانمندی‌های داخلی، افزایش اشتغال و شکوفایی صنعت کشور را در پی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: سایپادیزل بر همین اساس با حضوری پر رنگ و فعال در نمایشگاه فرصت‌های داخلی سازی که به دستور وزیر محترم صنعت برگزار شده، میزبان قطعه سازان، دانشگاهیان و فعالان حوزه صنعت خودرو بوده تا با همفکری و مشارکت ایشان بتواند، عمق ساخت محصولات خود را افزایش دهد.

محمدزاده یادآور شد: یکی از نکات قابل بهبود در زمینه همکاری با قطعه سازان داخلی در حوزه تولید خودرو‌های تجاری، پیش بینی تیراژ تولید در بلند مدت است که چنانچه این موضوع بر اساس نیاز بازار محقق شود و به تعداد قابل توجه و مناسبی برسد، تولید قطعه ارزش اقتصادی یافته و مورد استقبال قطعه سازان واقع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سایپادیزل در پایان با بیان اینکه ظرفیت‌های تولید قطعاتی نظیر گیربکس خودرو‌های تجاری در داخل وجود دارد که پیش از این به کشور وارد می‌شده، خاطرنشان کرد: در همین راستا، اکنون مذاکرات متعددی با شرکت‌های تأمین کننده گیربکس در حال انجام است. همچنین در خصوص داخلی سازی بدنه نیز، اقداماتی آغاز شده که امید است منتج به تأمین این قطعات از شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا شود.

 

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار