تاریخ انتشار: ۱۶:۵۸ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

انتشار شماره ۲۶۳ مجله بانک ملی ایران

انتشار شماره ۲۶۳ مجله بانک ملی ایران مجله بانک ملی ایران با پروند ویژه «طرح ادغام شعب بانک» به شماره ۲۶۳ رسید.
انتشار شماره ۲۶۳ مجله بانک ملی ایران
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این شماره از مجله با انتخاب تیتر «پویایی، آخرین ایستگاه قطار ادغام» به این موضوع مهم پرداخته و از زبان مدیرعامل بانک تاکید کرده که «با ادغام شعب ناکارآمد، حرکت پرشتاب بانک ادامه می‌یابد.»
 
اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک نیز در این مجله به اظهار نظر پیرامون الزامات ادغام و کوچک سازی فیزیکی بانک ملی ایران پرداخته اند.

گزارشی از حضور در جمع کارکنان صندوق قرض الحسنه پس انداز ملی ایران، گزارشی از نحوه تدوین و طراحی کتابچه استراتژی و معماری برند بانک، گفتگو با رئیس شعبه موفق تعمیرات توانیر کرج، گفتگو با نویسنده کوچک کانون جوانه‌ها و گزارشی از شعبه امام حسن مجتبی (ع) تربت جام بخش‌های دیگر این شماره از مجله را تشکیل می‌دهند.

این شماره مجله بانک ملی ایران در ۸۰ صفحه منتشر شده و در همه واحد‌های صف و ستاد بانک در سراسر کشور توزیع می‌شود. امکان دریافت مجله از طریق سایت بانک نیز با مراجعه به آدرس www.bmi.ir و قسمت اخبار و نشریات بانک فراهم است.

مجله بانک ملی ایران قدمتی ۸۵ ساله دارد و تلاش شده است تا در دوره جدید انتشار مجله با اعمال تغییرات اساسی در فرم و محتوا، علاقه‌مندان به نشریات کاغذی را بیش از پیش راضی نگه دارد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: