تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
در پی این اتفاق، توئیتی در صفحه منتسب به فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی منتشر شد که در آن تاکید شده: «عمدا از دانشکده خبر شروع کردیم تا خبرش به گوش همه برسد عزم جدی است اموال مستضعفان دست هر مقام و منصبی باشد باید برگردد.»
 رویداد۲۴ ظهر دیروز جمعی ناشناس با ورود به دانشکده خبر، دانشجویان و کارمندان را مورد ضرب‌وشتم قرار داده‌اند. خبرگزاری ایرنا از این واقعه ویدئویی منتشر کرده است.

این در حالی است که رسانه‌ها خبر دادند دانشکده خبر تهران، وابسته به خبرگزاری جمهوی اسلامی (ایرنا) برای دقایقی پلمب شد. این اتفاق پس از شکایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی صورت گرفت.

ساعتی پس از انتشار این خبر، دستور فک پلمب این دانشکده صادر و اجرا گردید و خبر رسید که این تصمیم در راستای مهلتی رخ داده که به مسئولان دانشکده داده شده تا بدهی‌های معوق شان را به بنیاد مستضعفان بپردازند.

در پی این اتفاق، توئیتی در صفحه منتسب به فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی منتشر شد که در آن تاکید شده است: «عمدا از دانشکده خبر شروع کردیم تا خبرش به گوش همه برسد عزم جدی است اموال مستضعفان دست هر مقام و منصبی باشد باید برگردد.»
ماجرای پلمپ خشن دانشکده خبر توسط بنیاد مستضعفان +فیلم
در ادامه این توئیت یادآوری شده که مهلت در نظر گرفته شده برای پرداخت معوقات، پایان مردادماه در نظر گرفته شده و تاکید شده که در صورت پرداخت نشدن معوقات تا این تاریخ، بار دیگر پلمب این دانشکده در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: