تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
قائم مقام مدیرعامل سایپا در بازاریابی و فروش:

هیچ مشکلی در تحویل محصولات ثبت نامی سراتو نخواهیم داشت

قائم مقام مدیرعامل سایپا در بازاریابی و فروش با بیان اینکه هیچ مشکلی در تحویل سراتو‌های ثبت نامی نخواهیم داشت، گفت: پس از انتشار توقف تولید سراتو، تعدادی از مشتریان گروه خودروسازی سایپا نگران خودرو‌های ثبت نامی خود شده اند که باید به این گروه از هموطنان اطمینان خاطر بدهیم که خودرو آن‌ها بدون مشکل تحویل خواهد شد.
هیچ مشکلی در تحویل محصولات ثبت نامی سراتو نخواهیم داشت
رویداد۲۴ مجید باقری در گفتگوی زنده با شبکه خبر سیما، اظهار کرد: تولید محصولات سراتو تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت و بر همین اساس تمام خودرو‌هایی که قبلا ثبت نام شده یا در طرح فروش فوری اخیر به مشتریان عرضه شده است، تا یک ماه آینده تحویل خریداران خواهد شد.

باقری در خصوص فعال بودن فروش محصول سراتو در سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا نیز گفت: فروش فوری سراتو از دو هفته پیش آغاز شده و در حال حاضر نیز فعال است و این اطمینان را می‌دهیم هموطنانی که در این طرح فروش اقدام به ثبت نام کرده یا می‌کنند، خودروی خود را در موعد مقرر تحویل خواهند گرفت.

گفتنی است گروه خودروسازی سایپا صبح امروز -شنبه- از قطع همکاری شرکت کیاموتورز و توقف تولید محصول سراتو تا پایان هفته جاری خبر داد، اما اعلام کرد که تولید این محصول تا پایان این هفته ادامه خواهد داشت.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: