تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
سخنگوی شرکت نفت ایرانول:

ایرانول محصولات جدید با بالاترین سطح کیفی دنیا به بازار عرضه کرد

مدیرروابط عمومی وتبلیغات شرکت نفت ایرانول از تولید و عرضه گسترده محصولات جدید ایرانول با بالاترین سطح کیفی روز دنیا از هفته جاری به بازار خبر داد.
ایرانول محصولات جدید با بالاترین سطح کیفی دنیا به بازار عرضه کرد
رویداد۲۴ دکترعلی غیاثیان در گفت و گویی افزود: در پی کمبود محصولات جدید ایرانول و درخواست مشتریان عمده عرضه محصولات ایرانول با سطح کیفی بالا شامل روغن موتور سوپر رونیا با سطح کیفی SN و گرید ۵ W۳۰ و با تائیدیه رنو فرانسه، روغن موتور سوپر رونیا مخصوص خودرو‌های هیبریدی با سطح کیفی SN و گرید ۰ W۲۰، روغن موتور سوپر رویال با سطح کیفی SM و گرید ۵ W۴۰، روغن موتور تترا با سطح کیفی SL (نخستین روغن موتور پایه گیاهی ایران)، روغن موتور ریسینگ با سطح کیفی SL، روغن موتور ۱۲۰۰۰ با سطح کیفی SJ و روغن موتورسیکلت ویژه موتور‌های چهارزمانه با نام “موتورو” با تائیدیه JASO MA ژاپن به بازار عرضه شد.

وی با تاکید بر اینکه هدف ما در ایرانول تولید محصولاتی به روز و با تکنولوژی بالا و قابل رقابت از لحاظ کیفیت در حد و اندازه بازار‌های جهانی است، گفت: با توجه به تغییرات تکنولوژی در تولید خودرو‌ها و وجود خودرو‌های روز دنیا در ایران نیاز به تولید روغن موتور‌هایی با کیفیت مورد نیاز این خودرو‌ها که با تکنولوژی‌های جدید همخوانی داشته باشد احساس میشد که توانستیم در شرکت نفت ایرانول این نیاز‌ها را به خوبی تشخیص داده و نسبت به تهیه فرمولاسیون این روغن‌ها با انجام پژوهش‌های گسترده و تحقیق بر روی تولید روانکار‌های با کیفیت و تکنولوژی بالا در راستای رفع نیاز کشور اقدام نماییم.

دکتر غیاثیان با اشاره به سال رونق تولید، گفت: خوشبختانه بعد از ۲۰ سال تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن سازی آبادان پس از ۲ ماه با موفقیت اتجام شد که انتظار می‌رود ظرفیت تولید این پالایشگاه افزایش یابد.

مدیرروابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، تصریح کرد: به منظور کمک به مصرف کنندگان در انتخاب روغن موتور مناسب خودروی خود برای اولین بار ربات انتخاب روغن موتور به آدرس telegram.me/roghanyabbot را راه اندازی کردیم.

دکتر غیاثیان تاکید کرد: در چهارماهه اول سالجاری شرکت نفت ایرانول بیش از ۹ هزار میلیارد ریال فروش داشته که نسبت به سال قبل حدود ۹۰ درصد رشد دارد.
وی شفاف سازی و حذف واسطه‌ها را از برنامه‌های این شرکت دانست و گفت: برای نخستین بار سامانه شناسایی تامین کنندگان و پیمانکاران شرکت نفت ایرانول راه اندازی شده است و متقاضیان می‌توانند به آدرس www.iranol.ir مراجعه کنند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: