تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
مجید صدری خبر داد:

بسته قربان تا غدیر ویژه مشترکین اینترنت مخابرات فعال شد

صدری خبر داد: بسته قربان تا غدیر ویژه مشترکین اینترنت مخابرات فعال شد
بسته قربان تا غدیر ویژه مشترکین اینترنت مخابرات فعال شد
رویداد۲۴ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اعلام آغاز ارائه بسته‌های اینترنت ویژه "قربان تا غدیر" اظهار داشت: به منظور قدردانی از همراهی و وفاداری مشتریان شرکت، بسته‌های فوتون عیدانه با حجم و زمان‌های استفاده متغیر، قابل فعال سازی برای تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران است.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق افزود: این بسته ویژه به منظور تکریم مشتریان و همزمان با ایام مبارک عید قربان تا غدیر، از ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۹ مرداد ماه برای تمام مشتریان فعال شده و تا ساعت ۲۴ روز جمعه اول شهریور ماه ادامه می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: این سرویس برای تمام مشتریان اینترنت باند پهن شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور، فعال شده و اطلاع رسانی در مورد بسته‌ها از طریق پنل کاربری مشتریان به صورت کامل انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: سرویس‌های فوتون عیدانه ۵ گیگ به قیمت ۵ هزار تومان با زمان مصرف سه روزه و سرویس فوتون عیدانه ۱۰ گیگ با زمان مصرف ۱۰ روزه به قیمت ۱۳ هزار تومان از جمله این طرح‌ها هستند.

وی همچنین افزود: بسته فوتون عیدانه با حجم ۲۰ گیگ به قیمت ۲۵ هزار تومان با زمان مصرف ۱۵ روزه و بسته فوتون عیدانه ۵۰ گیگ با زمان مصرف ۳۰ روزه به قیمت ۶۰ هزار تومان، دیگر طرح‌های ویژه بسته قربان تا غدیر شرکت مخابرات ایران هستند.

 صدری بیان کرد: در سرویس‌های زمان دار کمپین رنگین نت، با فعالسازی بسته قربان تا غدیر، ترافیک ساعت عادی و ساعت خاص مشتریان، فریز شده و بسته اینترنت قربان تا غدیر ۹۸ به صورت شبانه روزی جایگزین می‌شود.

وی افزود: با پایان حجم بسته ویژه، سرویس مشتریان به حالت اول بازگشته و به روال معمول ادامه می‌یابد.

 

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: