تاریخ انتشار: ۲۱:۱۰ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۸
رئیس فدراسیون فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر عاری از خشونت، بی‌اخلاقی و بی‌انضباطی در داخل و خارج از زمین مسابقات برگزار شود.

  رویداد۲۴ «مهدی تاج» امروز (جمعه) گفت: چنانچه فوتبال ایران عاری از هر گونه بی‌فرهنگی وخشونت شود، مردم از فوتبال لذت می‌برند و ورزشگاه‌ها نیز شرایط مطلوبی پیدا کرده که سبب لذت تماشاگران از فوتبال ناب خواهد شد.

وی گفت: ارکان فدراسیون فوتبال در این مسیر با علاقمندان همراه هستند تا یک لیگ پرهیجان، اما در مسیر اخلاق و انضباط در خاطرات ماندگار شود.

تاج اضافه کرد: رویکرد قاطع ارکان قضایی فدراسیون و به ویژه تصمیم‌هایی که به تازگی در کمیته‌های مربوطه اتخاذ شد، انتظار می‌رود در فصل جدید لیگ برتر با هرگونه مظاهر خشونت به صورت جدی، قاطع و سریع برخورد شود.

وی گفت: مسئولان بخش‌های مربوطه در حوزه انضباطی، اخلاق و استیناف توضیحات کاملی را پیش از آغاز فصل جدید ارائه خواهند کرد.

تاج در حالی تمام عوامل بیرونی و درونی زمین مسابقه را به فرهنگ و انضباط دعوت می‌کند که لیگ هجدهم مصداق بدترین دوران لیگ فوتبال از نظر بی‌اخلاقی و بی‌فرهنگی در چارچوب مستطیل سبز و خارج از آن بود. این موضوع سبب شد حتی پای ارگان‌های نظارتی و قضایی به این مسائل حاشیه‌ای فوتبال باز شود.

نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ قرار است ۳۱ مردادماه آغاز شود و بیشتر باشگاه‌های حاضر در این مسابقات با تکلیف فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کردند ورزشگاه‌های خود را به استاندارد‌های پیش بینی شده، نزدیک کنند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: