تاریخ انتشار: ۱۶:۱۳ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۸
در ماه تیر، بازدید تمام مطالب کانال‌های تلگرامی به صورت میانگین در هر روز، ۱۳۵ میلیون بار کمتر از ماه خرداد بوده است. مقایسه این اعداد حاکی از شیب تند کاهش استفاده از تلگرام در ماه تیر و توقف این روند در ماه مرداد است.
ایرانیان در مرداد ماه چقدر از تلگرام استفاده کردند؟ / توقف روند کاهش استفاده از تلگرام
رویداد۲۴ استفاده از تلگرام در ماه مرداد در مقایسه با ماه تیر کمی افزایش یافته است که این امر حاکی از آن است که روند کاهش استفاده از تلگرام که از اردیبهشت ماه شروع شده بود، در ماه مرداد متوقف شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که در ماه مرداد بازدید تمام مطالب کانال‌های تلگرامی به صورت میانگین در هر روز بیش از ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار بار بیشتر از تیر ماه بوده است. این حالی است که در ماه تیر، بازدید تمام مطالب کانال‌های تلگرامی به صورت میانگین در هر روز، ۱۳۵ میلیون بار کمتر از ماه خرداد بوده است. مقایسه این اعداد حاکی از شیب تند کاهش استفاده از تلگرام در ماه تیر و توقف این روند در ماه مرداد است.

بنابراین همانگونه که از نمودار فوق قابل استنتاج است، استفاده از تلگرام اگرچه همچنان به مراتب کمتر از ماه‌های فصل بهار است، اما روند کاهشی آن متوقف شده و تقریبا شرایطی مشابه با ماه گذشته داشته است.
منبع: ایرنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: