تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
سعید ملایی، جودکار ایرانی گفت: بعد از تماس تلفنی ‎صالحی امیری و ‎داورزنی، دو مسابقه قبل فینال را عمدی باختم. به من گفتند طوری مسابقه بده تا فدراسیون جهانی ‎جودو مشکلی ایجاد نکند.
رویداد۲۴ سعید مولایی (سعید ملاییقهرمان ایرانی جودوی جهان بعد از اینکه گفته می‌شود مجبور شد در نیمه نهایی رقابت‌های امسال خود را ببازاند تا به حریفی از رژیم صهیونیستی برخورد نکند، دیگر از این شرایط خسته شده است.

قهرمان جهان در سال ۲۰۱۸، در حالی مجبور شد چنین کاری را انجام دهد که پیش از این با اصرار سران ورزش در کشورمان چنین عملی را مرتکب شده بود. کمیته ملی المپیک ایران در نامه‌ای به فدراسیون جهانی جودو، قول داد که ورزشکاران ایرانی از مصدومیت‌های ساختگی برای عدم مواجهه با ورزشکاران اسراییلی خودداری کنند، اما این هفته دوباره اتفاقی رخ داد که شائبه‌هایی داشت.

ماریوس ویزر، رییس فدراسیون جهانی جودو، در مصاحبه با نشریه آساهی ژاپن، فاش کرده که مولایی تحت فشار بازی را باخته و حتی خانواده اش تحت فشار بوده اند. سعید مولایی که در حال حاضر در آلمان است، از فدراسیون جهانی جودو درخواست کمک کرده و می‌خواهد پناهنده شود. فدراسیون جهانی جودو هم در تیمی که عنوان تیم پناهندگان، سعید مولایی را به المپیک ۲۰۲۰ خواهد فرستاد.
 
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
4
4
اگردوم تکان نداده بودچنین حرکتی نمیشداوخواست آنهاهم واروکارشدن هیچ ناراحتی نداره دنیاغرب هم دوستی بااسلام نبایدداشت اگرغیرازعمل میکردن بایدتعجوب میکردیم تاآن اول بدبختشه اماوقتی دارن یک ورزشکارراعزام میکنندبایدمراحل تائیدصلاحیت انجام شوددرزندکیش رفتاراجماعیش فکریش دیکه هم پیگیری نکنیدچون به نفع گشورنیست
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
1
0
احسنت به این دلیر مرد ایرانی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: