قیمت سکه و طلا امروز ۲۷ مهر ماه ۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۲۷ مهر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
قیمت سکه و طلا امروز ۲۷ مهر ماه ۹۸ مشابه روز قبل بود و به خاطر تعطیلات تغییری در آن ایجاد نشد.

قیمت سکه و طلا

رویداد۲۴  بازار سکه روز جاری را در حالی آغاز کرد که قیمت سکه امامی، روز گذشته با ۲۰,۰۰۰ ریال کاهش به رقم ۳۹,۶۶۰,۰۰۰ رسیده بود با این حال در روز جاری، سکه طرح جدید با رقم ۰ داد و ستد خود را شروع کرد که این رقم تا لحظه تنظیم این گزارش برابر با ۳۹,۶۶۰,۰۰۰ است.

در بازار امروز، قیمت سکه در بالاترین معاملات به ثبت رسیده ۳۹,۷۰۰,۰۰۰ ریال و در کف معاملاتی نیز با رقم ۳۹,۶۱۰,۰۰۰ دادو ستد شد.

بررسی روند نوسان و قیمت سکه، گویای این است که این مسکوک در روز‌های مشابه سال گذشته یعنی در مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ برابر با ۴۶,۱۰۰,۰۰۰ ریال معامله شده بود که این به معنای کاهش ۶,۴۴۰,۰۰۰ ریالی سکه در یک ساله گذشته است.

این در حالی است که بازار سکه در بازه ۶ ماهه، نوسانی برابر با ۱۶.۰۶ درصد یا ۷,۵۹۰,۰۰۰ ریال را پشت سر گذاشته و این رقم برای دوره زمانی سه ماهه ۳۹۰,۰۰۰ ریال و برای دوره یک ماهه برابر با ۹۵۰,۰۰۰ ریال است.


بیشتر بخوانید:

قیمت سکه و طلا در بازار امروز ۲۵ مهر ۹۸


در بازار امروز، هر قطعه سکه بهار آزادی به رقم ۳۹,۶۴۰,۰۰۰ رسید. هم اکنون قیمت نیم سکه ۲۰,۲۶۰,۰۰۰ ریال و قیمت ربع سکه بهار آزادی ۱۲,۲۵۰,۰۰۰ ریال و هر قطعه سکه گرمی نیز با نرخ ۸,۳۸۰,۰۰۰ ریال در حال داد و ستد است.

 

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
0
0
کاهش طلا وسکه داره شدیدا به صنف طلا فروش ضرر و زیان میزنه و باعث رکود بازار شده. مردم باور و گمان میکنند که سکه به زیر ۲میلیون و طلا هم به زیر ۲۵۰هزار تومان خواهد رسید و به امید اون روز از خرید سکه و طلا اجتناب میکنند. درصورتی که از سال گذشته تاکنون قیمت همه ی اجناس حداقل ۳برابر شده ولی قیمت طلا و سکه کاهش داشته است.تنها راه برون رفت از حال رکود در بازار طلا و سکه افزایش مداوم قیمت آنهاست. اونم به مدت حداقل یکماه و شاید هم بیشتر.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: