گام دولت برای تسهیل فرایند‌های صادراتی
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۱ - ۲۹ مهر ۱۳۹۸
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد؛
رییس کل سازمان توسعه تجارت گفت: صادرکنندگان تمامی امکانات و مساعی خود را در جهت توسعه صادرات غیرنفتی به خدمت گرفته اند تا با بهره گیری از ظرفیت‌ها صادرات را افزایش دهند.

گام دولت برای تسهیل فرایند‌های صادراتی

رویداد۲۴  حمید زادبوم رییس کل سازمان توسعه تجارت در پیامی به مناسبت روز ملی صادرات اعلام کرد: روز ملی صادرات روز قدرشناسی و ارج نهادن به صادرات و همه صادر کنندگان است. صادر کنندگانی که در قامت رزمندگان جنگ اقتصادی این بار در میدان جنگ تحریمی از کیان اسلامی شان دفاع می‌کنند و با درایت و رشادت خود دنیا را متحیر کرده اند.

رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران افزود: من به نمایندگی از سازمان توسعه تجارت ایران بر خود واجب می‌دانم از همه صادر کنندگان و دست اندر کاران حوزه تجارت خارجی که امروز هدف ناجوانمردانه‌ترین ترفند‌های تحریمی دنیای پوشالی غرب قرار گرفته اند تشکر کرده و بار دیگر بخاطر همدلی و همراهی ایشان برای گذر از گردنه‌های خطیر ساخته‌ی دشمنان، سپاس خود را ابراز دارم.

وی تصریح کرد: برگزاری روز ملی صادرات ۱۳۹۸ با شعار "رونق تولید صادراتی، شکوفایی اقتصادی، " قدردانی از جهادگران عرصه نبرد اقتصادی و قهرمانان اقتصاد ملی است که با روش‌های نوین بازاریابی، صادرات کالا و خدمات باکیفیت و مطابق با استاندارد‌های جهانی و رعایت ذائقه بازار‌های هدف، به عنوان صادرکنندگان ممتاز و نمونه کشور شایسته تقدیر هستند.

به گفته زادبوم، صادرکنندگان افتخار آفرین کشور، تمامی امکانات و مساعی خود را در جهت توسعه صادرات غیر نفتی به خدمت گرفته اند تا با بهره گیری از ظرفیت‌های لجستیکی، فنی، مالی و علمی موجود در کشور در راستای گام‌های دولت برای تسهیل فرآیند‌های صادراتی و با توجه به لزوم افزایش مشارکت بخش خصوصی و جامعه علمی کشور در تدوین راهبرد‌های صادراتی، آثار و تبعات منفی هر تصمیم و سیاستی در حوزه تجارت خارجی کشور را به حداقل ممکن تنزل دهند.

زادبوم در این پیام اعلام کرد: بار دیگر مؤکداً بر خود لازم می‌دانم به نمایندگی از سوی تمامی دست اندرکاران تجارت خارجی کشور مراتب تشکر و قدرشناسی خود را از تلاش ارزشمند پرچمداران افتخارآفرین در عرصه صادرات کشور ابراز داشته و توفیق روز افزون آن‌ها را در اعتلای نام و نشان ایرانی اسلامی در اقصی نقاط جهان مسألت نمایم.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: