۱۰ روز به مدت اعتبار قرارداد اینترنت مشترکان مخابرات اضافه شد
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲ - ۰۲ آذر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
مدیرعامل مخابرات:
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: برای جبران بخشی از زیان مشترکان از قطعی اینترنت، ۱۰ روز به مدت اعتبار قرارداد اینترنت مشترکان این شرکت اضافه می‌شود.

قطعی اینترنت

رویداد۲۴   مجید صدری با بیان اینکه در چند روز گذشته و به دلیل اختلالات به وجود آمده در شبکه اینترنت کشور، مشترکان متضرر شدند، افزود: ما برای آنکه بتوانیم بخشی از این ضرر و زیان پیش آمده برای مشترکان را جبران کنیم، دو تصمیم گرفتیم.

وی گفت: تا پیش از این اگر مشترکی به پایان میزان مصرف منصفانه (fup) نمی‌رسید، با پایان ماه این میزان، صفر می‌شد و به ماه بعد انتقال نمی‌یافت. اما هم اکنون برای آنکه جبران بخشی از زیان مشترکان باشد، باقی مانده میزان مصرف منصفانه اینترنت مشترکان مخابرات را به ماه جاری انتقال دادیم.
 

بیشتر بخوانید:مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: از سوی دیگر ۱۰ روز نیز به مدت اعتبار قرارداد اینترنت مشترکان مخابرات اضافه شده است.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
زحمت کشیدین خیلیها رفتند دنبال نصب ماهواره
املت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
پس تکلیف امثال من که اینترنت 15 روزه گرفتیم که یک هفته اش رفته و فردا پس فردا موعدش تموم میشه چی میشه ،خسارت مارو کی میده ، ما که کف دستمون رو بو نکرده بودیم که اینترنت میخواد قطع بشه ، با بدبختی 20000 تومن اینترنت میخریم ،خدارو خوش نمیاد ، یکی هم بفریاد ماها برسه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: