تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱ - ۲۴ آذر ۱۳۹۸
پیشکسوت آبی پوشان گفت: هرگاه در این سه چهار سال اخیر استقلال به آرامش رسید، این آرامش را بر هم زدند تا یک آب خوش از گلوی این تیم پایین نرود.

استقلال تهران

رویداد۲۴ بهروز پرورش خواه اظهار داشت: مدیران استقلال باید اصل صداقت و روراستی را در سیاست‌های شان با استراماچونی رعایت می‌کردند تا کار به اینجا نکشد. شاید اینجا برای بعضی‌ها دروغ گفتن عادی باشد، اما استراماچونی نشان داد که دروغ شنیدن برایش غیر قابل تحمل است. مشخص است او بیشتر به خاطر حرفهای نادرست قهر کرد نه برای بی پولی. من به شخصه به او حق می‌دهم.


بیشتر بخوانید: استراماچونی: قرار بود همه چیز با صداقت و عادلانه پیش برود/ اول ثابت کنند که متعهد به اصول حرفه‌ای هستند 


وی افزود: مدیران استقلال باید هنگامی که با او قرارداد می‌بستند فکر امروز را می کردند و نمی‌گذاشتند کار به اینجا برسد که به خاطر سوء مدیریت آنها آبروی کشورمان به خطر بیفتد. می‌بینیم که اخبار استراماچونی بازتاب جهانی دارد و الان همه دنیا فهمیدند که چقدر رجل سیاسی و ورزشی پشت قضیه حل کردن مشکل این مربی ایتالیایی هستند و هنوز موفق نشدند. این برای کشور ما اصلا خوب نیست.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: البته من به شخصه وزارت ورزش را مقصر و عامل اصلی این وضعیت می‌دانم. چون وزارت ورزش در راس هرم مدیریت این باشگاه ایستاده و طبیعی است که در نهایت مشکلات به آن باز می‌گردد.

پرورش خواه گفت: در این سه چهار سال اخیر هر زمان استقلال به آرامش نزدیک شد، یکسری حاشیه برای آن ایجاد شد تا این آرامش از بین برود. من نمی‌توانم قبول کنم همه این‌ها اتفاقی بوده باشد. خیلی از حاشیه‌هایی که برای استقلال ایجاد شد دستی و تعمدی بوده تا نگذارند این تیم موفق شود.

هافبک دهه هفتاد آبی پوشان تصریح کرد: شاید دو ستاره استقلال و یا قهرمانی‌های متعدد این تیم عاملی شده تا دستهایی برای تخریب آن در کار باشد. دستهایی که به موقع شروع به کار می‌کنند تا آرامش از این تیم دور شود. چرا تیم ما نباید مثل تیم رقیب و خیلی تیم‌های دیگر در آرامش باشد؟ 

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: