تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۰۹ دی ۱۳۹۸
دو عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادعا می‌کنند نه در جریان رقم قرارداد مارک ویلموتس هستند و نه اینکه می‌دانند او در حال حاضر چه مبلغی به عنوان غرامت از ایران درخواست کرده؟

مارک ویلموتس

رویداد۲۴ اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، قاعدتا باید نقش بسیار پررنگی در تصمیم گیری های کلان این فدراسیون ایفا کنند اما امروز این هیات در ساختمان سئول، بیشتر نقش دکور را دارند! این را به خوبی می‌توان از اظهارات اعضای هیات رئیسه فهمید.

نمونه آن اظهارات فریدون اصفهانیان درباره پرونده جنجالی قرارداد با ویلموتس است. وقتی از او درباره مبلغ قرارداد این مربی سوال می کنیم، جواب می دهد: «واقعا ما خبر نداریم. آقای تاج پیگیر این قرارداد بودند و فقط رزومه ایشان را مطرح کردند. چون ما تفویض اختیار صد در صدی به ایشان دادیم، کلا همه چیز قرارداد با خودشان بود و ما در جریان رقم هم نیستیم.»


بیشتر بخوانید: بند‌های عجیب قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال + فیلم


او در پاسخ به این سوال که آیا حتی خبر ندارید الان این مربی چقدر غرامت می خواهد؟ می گوید: «نه، این را هم نمی دانیم. همانطور که گفتم همه مسایل قرارداد و بعد جدایی ایشان با آقای تاج بود و خودشان همراه با وکیل فدراسیون پیگیر مسئله هستند و بودند. ما از این مسئله بی اطلاعیم.» یکی دیگر از اعضای هیات رئیسه هم امروز به خبرنگار ما گفت اصلا در جریان رقم قرارداد ویلموتس و رقم غرامت قرارداد او نیست.

اگر این اظهارات واقعی باشد که باید گفت هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم نیاز به یک خانه تکانی اساسی دارد. چطور می‌شود آنها اینقدر با سیاست‌ها و تصمیمات اشتباه همسو باشند و حتی از رئیس فدراسیون فوتبال درباره جنجالی ترین قرارداد تاریخ تیم‌ملی سوال نکنند؟ اگر هم آنها در جریان بوده باشند، بی‌شک به خاطر همصدایی با رئیس فدراسیون، باید به خاطر این انتخاب اشتباه پاسخگو باشند.

منبع: خبرآنلاین
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: