تاریخ انتشار: ۰۷:۴۶ - ۲۰ دی ۱۳۹۸
در میان مربی‌های داخلی نزدیک شده به نیمکت تیم ملی، علی دایی شانس بیش‌تری برای حضور روی این نیمکت خواهد داشت؛ کسی که کی‌روش هم او را به‌عنوان گزینه ایرانی به بقیه مربی‌ها ترجیح می‌‎داد.

کی روش

رویداد۲۴   با شکست پروژه ویلموتس در ایران بعد از باخت مقابل بحرین و عراق، کارلوس کی‌روش، سرمربی پیشین تیم ملی ایران اخبار فوتبال ایران را پیگیری کرد بود و از نرسیدن تیم ملی و نسل جوانش به موفقیت نگران بوده است. کی‌روش پس این شکست‌ها زمان هم که دایی را گزینه مناسب‌تری نسبت به برانکو برای هدایت نیمکت تیم ملی می‌دانسته و علاقه زیادی داشته که او بعد از مارک ویلموتس تیم ملی را هدایت کند.
بیشتر بخوانید:
یحیی گل محمدی- علی دایی، ترکیب سرنوشت ساز فوتبال ایران
کی‌روش در جشن بدرقه تیم ملی که پیش از جام جهانی روسیه برگزار شد از علی دایی بسیار تمجید کرد و در بعضی صحبت‌های خصوصی، علی دایی را جانشین رویایی خود توصیف کرد. با اتفاقات اخیری که در فوتبال ایران رخ داده احتمالا گزینه محبوب کی‌روش به‌عنوان سرمربی بعدی تیم ملی انتخاب خواهد شد و درخواست کی‌روش به‌صورت ناخواسته از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال برآورده می‌شود.

در طرف دیگر هم کی‌روش در دوقطبی خود با برانکو بار دیگر پیروز شد و گزینه محبوب خود را جایگزین، ویلموتس کرد تا برانکو کماکان از نیمکت تیم ملی دور بماند.
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، کی روش ، علی دایی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: