تاریخ انتشار: ۱۲:۵۷ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر

ماجرای عجیب دختری که با پرچم ایران در گِرمی بود +عکس

در حاشیه مراسم گِرمی بازیگر-مدل ایرانی که با پوشیدن پرچم ایران و شعاری ضدجنگ خبرساز شد.
رویداد۲۴ روز گذشته و در حاشیه مراسم گِرمی ویدئو‌هایی منتشر شد که بازیگر-مدل ایرانی را نشان می‌داد که با پوشیدن پرچم ایران و شعاری ضدجنگ خبرساز شده بود. برخی رسانه‌ها حتی نوشتند او ایرانی- آمریکایی است و در حالی که او کلا ایرانی‌ست و سوابق منفی پدرش زوایای تازه‌ای از ماجرا را نشان می‌دهد.
 
مگان پرمر که نام اصلی او نگین پرمهر است یکی از مدل‌های معروف در اینستاگرام است.
 
مگان پرمر

در ادامه گزارش قدیمی ایرنا را بخوانید تا دستتان بیاید پدر نگین پرمهر چه کسی است!

تجمع اعتراضی مالباختگان مقابل بانک مرکزی

خبرگزاری ایرنا در گزارشی در تاریخ ۲۸ مهر ۹۲ نوشته بود: گروهی از مالباختگان به مردی که ۱۵ سال قبل با پیش فروش زمین، دارایی آن‌ها را جمع آوری کرده بود، به دلیل تصاحب این دارایی‌ها توسط تعدادی از بانک‌های خصوصی در مقابل بانک مرکزی تجمع کردند.

این افراد در مقابل بانک مرکزی تجمع کرده بودند تا مراتب اعتراض خود را به گوش مسوولان بانک مرکزی برسانند، چرا که به گفته آنان، بانک مرکزی نظارت دقیقی بر عملکرد سایر بانک‌ها نداشته و همین امر موجب شده سواستفاده‌های گسترده در نظام بانکی صورت گیرد.

'سعید طاهری' یکی از مالباختگان در این خصوص گفت: آقای شاپور باقری پرمهر که خود را سازنده مسکن معرفی کرده بود، در نقاط مختلف شهر اقدام به ساخت و ساز می‌کرد و این ساختمان‌ها را با قیمت‌های نازلی پیش فروش می‌کرد.

وی افزود: این فرد علاوه بر مبالغی که از مردم می‌گرفت با شگرد‌های خاص از چندین بانک خصوصی نیز مبالغ سنگینی تسهیلات دریافت کرده بود.

طاهری بیان کرد: بعد از گذشت مدتی اعلام شد، فرد میلیاردر فوت کرده و تمام فعالیت‌های وی به بازماندگان رسیده است و از این تاریخ مشکل برای خریداران شروع شد.

وی افزود: از تاریخ درگذشت این فرد در سال ۱۳۸۴ تاکنون، برای احقاق حقوق از دست رفته خود به هرکجا مراجعه می‌کنیم با دربسته مواجه می‌شویم، اما سیستم بانکی در این بین بیکار ننشسته و برای احقاق حقوق خود اقدام به واگذاری زیر قیمت ساختمان‌ها می‌کند در حالی که ما راه به جایی نداریم.

این فرد معترض گفت: سووال ما از مسوولان این است که چرا به فردی که از بانک‌های مختلف برای ملکی تسهیلات گرفته اجازه اینکار داده شده و ضمن آنکه چرا در این میان بانک‌های تسهیلات دهنده در ضررمردم شراکت نمی‌کنند و فقط ساختمان‌ها را به نفع خود مصادره می‌کنند.
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: گرمی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
0
0
چقدرم خوشگله
نظرات شما
پیشخوان