تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
در نیوجرسی امریکا رخ داد
یک دختر ۱۵ ساله خواهر ناتنی خود را به ۷ مرد فروخت تا در یک مهمانی Party به او تجاوز Rape کنند.

تن فروشی

رویداد۲۴ پلیس نیوجرسی اعلام کرد دختری خواهر ناتنی ۷ ساله خود را به آپارتمانی در نزدیکی محل اقامت خود برد و قربانی در آن جا توسط ۷ مرد مورد تعرض قرار گرفت.

در تمام مدتی که این دو دختر در خانه نبودند والدینشان تصور می‌کردند آن‌ها از خانه فرار Escape کردند و به همین دلیل به پلیس Police خبر دادند.
بیشتر بخوانید:
تن فروشی در گور برای یک فلافل
جوزف جونیاک یک افسر پلیس در این باره گفت: ما با پرونده‌ای روبه رو هستیم که یک دختر نوجوان خواهر کوچک‌تر خود را به ۷ مرد می‌فروشد تا به او تجاوز کنند. این موضوع واقعا غیر قابل درک است. نام این دختر به دلیل سن پایینش اعلام نشده است و هم اکنون در بازداشت پلیس به سر می‌برد.

وی در ادامه افزود: زمانی که این دختر به آپارتمان Apartment برده شد توسط ۷ مرد مورد تجاوز واقع شد و سپس او را تهدید کردند که در صورتی که ماجرا را برای کسی تعریف کنند او را می‌کشند.

بعد از این اتفاق وحشتناک دختر در بیرون از آپارتمان رها شد و دو فرد غریبه‌ای که دختر را در بیرون از آپارتمان در حال گریه کردن می‌بینند و او را تا خانه اش همراهی می‌کنند.

زمانی که او به خانه می‌رسد ماجرا را برای والدین و پلیس تعریف و ماموران بلافاصله او را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

خواهر بزرگ‌تر این دختر چند ساعت بعد دستگیر شده و به تمام این جرائم اعتراف کرد.

پلیس شهر ترنتون که این اتفاق در آن افتاده است در این باره گفت: این یکی از بدترین پرونده‌هایی است که ما در طول ۲۰ سال گذشته با آن مواجه بودیم. من معتقد هستم برای همه افرادی که در این جنایت Crime شرکت کردند مکانی در جهنم وجود دارد و روزی همه آن‌ها در آن‌جا عذاب خواهند شد.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
0
0
حیوون بیشرف۷ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
0
0
من معتقد هستم برای همه افرادی که در این جنایت شرکت کردند مکانی در جهنم وجود دارد و روزی همه آن‌ها در آن‌جا عذاب خواهند شد. خدا لعنتش ن کنه باید خواهر ناتنی که بچه هفت ساله ا به هفت نفر فروخته بکشنش حیوون هم این کارو نمی کنه ..... خدایا چرا بشر دا خلق کردی ای خدا انتقام دختر بیچاره رو بگیر
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: