تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
پرسپولیس شب گذشته در همان پانزده دقیقه ابتدایی قافیه را باخت و هفتاد دقیقه به بازی برنگشت.

رویداد۲۴ پرسپولیس شب گذشته در همان پانزده دقیقه ابتدایی قافیه را باخت و هفتاد دقیقه به بازی برنگشت. پرسپولیس سخت‌ترین گروه را دارد و حریف هم الدحیل بود که قاطعانه تمام نمایندگان ایران را شکست می‌دهد اما همه این‌ها از بی‌تدبیری کادر فنی مستاصل پرسپولیس کم نمی‌کند. در واقع تفاوت پرسپولیس حرفه‌ای برانکو با پرسپولیس آماتور یحیی همین جاست.

مربی که دائم دست به تغییر تاکتیک می‌زند و بازی به بازی چینش تیمش را عوض می‌کند. ترابی را کور می‌کند، تیمش محدود به بازی عرضی می‌شود، بی‌برنامه پیش می‌رود و تیمش حتی یک موقعیت صد در صدی ایجاد نمی‌کند! نکته جالب این جا بود که تا قبل از ورود عالیشاه جز از امیری هیچ سانتر درستی از بازیکنان پرسپولیس ندیدیم!

این بازیکنان همان بازیکنان تیم برانکو هستند اما نیمکت پرسپولیس دیگر مغز ندارد. یحیی هم مثل ما، مثل فرهاد و مثل تمام مربیان وطنی درجه دو صرفا نظاره‌گر بازی‌ست. اندوخته تاکتیکی برانکو و کالدرون و استراماچونی که تمام شود، روزگار آبی و قرمز سیاه‌تر هم خواهد شد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
شهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
0
0
حالا چرا شما اینقدر می سوزی؟ اونجا دیگه از داور ایرانی و رئیس فدراسیون لنگی و وزیر لنگی و ... خبری نیست که به نفع پرسپولیس باشد . اونجا خود تیم است که باید بازی کند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: