تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

تصاویر تلخ و شیرین روز آخر "جوکر"

فیلیپس در صفحی اینستاگرامش تصاویر آخرین روز فیلمبرداری "جوکر" را منتشر و این تصاویر را تلخ و شیرین توصیف کرد.
فیلم جوکر
رویداد۲۴ به دنبال پایان فصل اهدای جوایز و کسب دو اسکار توسط "جوکر"، "تاد فیلیپس" کارگردان فیلم چند تصویر از آخرین روز فیلمبرداری پروژه در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرد. در اولین عکس، "واکین فینیکس" برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول در حال به آغوش کشیدن کارگردان دیده می‌شود. در تصویر دیگر چهره‌ی فینیکس نمایان است که هم دوستانه به نظر می‌رسد و هم شیطانی.

در تصاویر دیگر نمایی از فیلیپس و فینیکس در راهرو‌های آسایشگاه شهر خیالی گاتهام دیده می‌شود و عکسی ناغافل‌گرفته‌شده از فیلیپس در کنار فینیکس که یونیفرم بیماران را به تن دارد و با دستان دستبند خورده‌اش سیگار می‌کشد.

فیلیپس در صفحه‌ی اینستاگرامش تصاویر آخرین روز فیلمبرداری "جوکر" را تلخ وشیرین توصیف کرده و اضافه می‌کند: "هرچند پایان فیلمبرداری احساس فوق‌العاده خوبی داشت، اما تجربه‌ای منحصربه‌فرد و سخت بود، و ناگهان تمام شد. " او در مورد پایان فصل جوایز با "جوکر" می‌نویسد: "عجب سیاحتی بود این فیلم که با روی صحنه رفتن فینیکس [در مراسم اسکار]به پایان رسید. از تمامی عوامل و بازیگران فیلم بار دیگر قدردانی می‌کنم؛ و به ویژه از هواداران، به خاطر حضورشان در سینما علی‌رغم همه‌ی آن سروصداها. "

فیلم جوکر
"جوکر" با فروش جهاین ۱.۰۵ میلیارد دلاری، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما با رده‌ی سنی بزرگسال و سودآورترین فیلم اقتباس شده از کتا‌ب‌های مصور شد. اسکار فینیکس اولین جایزه‌ی آکادمی به بازیگران مرد نقش اول فیلم‌های ابرقهرمانی بود. به دنبال این موفقیت‌ها پرسش هواداران این است که آیا کارگردان، فینیکس و برادران وارنر تمالی به تولید دنباله دارند یا نه.

فیلیپس و فینیکس در ماه‌های گذشته در مورد احتمال تولید دنباله مصاحبه‌های بسیاری انجام داده‌اند، اما تأکید کرده‌اند که هنوز هیچ قراردادی با استودیو به امضاء نرسیده است. فیلیپس در ماه نوامبر گذشته گفته بود: "من و واکین علناً از هفته‌ی دوم فیلمبرداری در مورد احتمال تولید دنباله حرف زده‌ایم، زیرا صحبت در این باره لذت‌بخش است. "

فینیکس علاوه بر اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد، جوایز دیگری از جمله "انتخاب منتقدین"، "بفتا"، "گلدن گلوب" و "صنف بازیگران" آمریکا را به خانه برده است.
جوکر جوکر جوکر جوکر جوکر


منبع:۳۰ نما
خبر های مرتبط
برچسب ها: جوکر ، بایگر جوکر
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: