تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
امیرعباس گلاب خواننده موسیقی پاپ شب گذشته قطعاتی را در کنسرت خود در قالب جشنواره موسیقی فجر اجرا کرد.

امیرعباس گلاب

رویداد۲۴ کنسرت امیر عباس گلاب شب گذشته ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۹ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در قالب سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد. 

گلاب در این کنسرت قطعات مشهور و پرطرفدار خود را خواند. این کنسرت در قالب پنجمین شب از سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزار می‌شد و سالن اگرچه تقریباً پر بود اما در لابلای جمعیت برخی از صندلی‌های خالی نیز دیده می‌شد.

این خواننده جوان در این کنسرت که به فاصله یک روز از روز مادر برگزار می‌شد، قطعه‌ای هم برای مادران خواند که با استقبال جمعیت داخل سالن همراه شد..

گلاب بعد از قطعاتی که حضار سالن در بخش‌هایی او را همراهی کردند، به شوخی بیان کرد: مثل اینکه جشنواره خیلی ترسناک هم نیست، خیلی‌ها می‌گویند جو جشنواره به گونه‌ای است که با خواننده نمی‌خوانند!

گلاب بیشتر از اینکه در میان قطعات سخن بگوید مخاطبان را به همراهی با خودش تشویق می کرد. این بار هم در جملات کوتاهی عنوان کرد: مثل اینکه یختان باز شده است در بک استیج به من گفتند از شهرستان‌ها هم به این کنسرت آمده اند و امیدوارم شب خوبی برای همه باشد.


بیشتر بخوانید: مهم‌ترین رویدادهای موسیقی سال ۹۷


گلاب در ادامه اشاره کرد که دو مهمان از اعضای گروه ماکان بند هم در کنسرتش حضور دارند. وی سپس به شوخی گفت: فامیلی من کمی ضایع است فن پیج‌هایم را بخواهم صدا کنم باید بگویم گلابی‌ها!

وی در بخش پایانی کنسرت اعضای گروه خود را معرفی کرد و با تکرار دو قطعه به انتخاب جمعیت داخل سالن کنسرتش را به پایان رساند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: