تاریخ انتشار: ۰۸:۱۸ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
فیلمی از غسالخانه بهشت معصومه (س) قم در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد اجساد افراد کرونایی در یک جا نگه داشته شده‌اند و دفن نشدند. صدا و سیما فیلمی ساخته که در آن اجساد کرونایی را تایید می‌کند اما می‌گوید این موضوع به درخواست خانواده‌ها بوده چون آنها می‌خواستند تشییع انجام شود. این در حالی است که مشاهدات روزانه نشان می‌دهد مراسم تدفین توسط گروه‌های بهداشتی خاص انجام می‌شود و ربطی به درخواست خانواده‌ها ندارد. فردی که فیلم را منتشر کرده، فعلا بازداشت است. دلیل بازداشت انتشار تصویر جعلی ذکر شده است؛ در حالی که در گزارش صدا و سیما اجساد کرونایی تایید شده است. گزارش صدا و سیما را ببینید و قضاوت آن با مخاطبان.
تعداد بازدید : 2267


خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
0
0
من این فیلمو قبول ندارم . جایی میگه که خسرو شاهی 5 روز پیش فوت کرده و هنوز در غسالخانس . خب اونجا غسالخونس نه سرد خونه . چجور میشه توی غسالخونه یه جسد رو 5 روز نگه داشت . لابد اجساد کنار اونم همین وضعیت رو دارن و این غیر ممکنه . در ثانی خسرو شاهی مگه خانواده نداره که 5 روزه جسد عزیزشون روی زمین مونده و نیامدن سراغش ببرنش . بقیه اجسادم مگه بی خانوادن ؟ مگه اجساد قرنطینه نظامی ان که تحویلشون ندادن ؟ پس فیلم دروغه . اجساد واقعین ولی توضیحات دروغه .
د
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
0
0
منم قبول ندارم این حرفارو مگه میشه خانواده این مرحوم پنج روزه دنبال جنازه عزیزشون نیومده باشن بعد اونم روزمین مگه غسال خونه سرد خونه است که اجسادو نگهداری کنند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: