تاریخ انتشار: ۲۲:۱۵ - ۰۴ فروردين ۱۳۹۹

سیدزاده: ویروس کرونا اجازه فیلمبرداری در مجلس را به سریال "پایتخت" نداد

بازیگر نقش مالکی در پایتخت درباره حضور نماینده در مجلس شورای اسلامی در قسمت‌های دیگر داستان گفت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مجلس شورای اسلامی نتوانستیم ایده‌های محسن تنابنده درباره حضور مالکی در مجلس شورای اسلامی را اجرایی کنیم.

سریال پایتخت 6

رویداد۲۴ گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای و پیش‌بینی اتفاقات شخصیت‌های سریال "پایتخت"6 در فضای مجازی ادامه داشت که به سراغ امیر سیدزاده تهیه‌کننده سینما رفتیم و پرسیدیم شما نماینده مجلس سریال "پایتخت"اید؟ پاسخ داد "لور رفتم"!  من در این سریال نقش نماینده مجلس را بازی می‌کنم.حالا در این سه قسمت نقش او را دیدیم که در کنار بادیگاردی محسن تنابنده - نقی معمولی- چقدر جذاب شده‌اند.

نقش  آقای مالکی نماینده مردم ساری را در این سریال «سید امیر سیدزاده» تهیه‌کننده سینما برعهده دارد. سیدزاده برای نخستین بار به ایفای نقش می‌پردازد. او پیش تر در مقام تهیه‌کننده با سیروس مقدم کارگردان و محسن تنابنده در مجموعه تلویزیونی «پیامک از دیار باقی» همکاری داشته است. سیدزاده تأکید کرد:  اطمینان داشتم به گونه‌ای این شخصیت را طراحی و نوشته‌اند که باعث دلخوری و نگرانی نمایندگان نخواهد شد. در این مجموعه با نماینده پاکدستی، مخاطب مواجه است که به حق قصد خدمت به مردم شهر را دارد.


بیشتر بخوانید:بازیگر نقش بهروز در سریال پایتخت ۶ کیست؟ تصاویر


وی درباره شخصیت مالکی در طول داستان توضیح داد: در هر صنفی افراد خوب و بد وجود دارد. مالکی کاراکتری است که به استناد سوگندی که خورده انجام وظیفه و خدمت به مردم را از مسئولیت‌های خود دانسته و متعهد به انجام وظیفه است. شخصیت به گونه‌ای طراحی شده که شاهد تعهد و انجام وظایفش در طول داستان هستیم اما در طول خدمت به مردم دچار چالش‌هایی می‌شود و افراد از او توقعاتی دارند که مالکی به حسب وظیفه خود با این نوع خواسته‌های نابجا برخوردهای مناسبی خواهد کرد.

بازیگر نقش مالکی در پایتخت درباره حضور نماینده در مجلس شورای اسلامی در قسمت‌های دیگر داستان گفت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مجلس شورای اسلامی نتوانستیم ایده‌های محسن تنابنده درباره حضور مالکی در مجلس شورای اسلامی را اجرایی کنیم و حضور من به مازندران محدود شد. اما حضور مالکی در بخش‌های دیگر سریال پررنگ‌تر می‌شود.

وی درباره شیوع بیماری در منطقه مازندران و فیلمبرداری در این منطقه توضیح داد: عوامل سازنده مجموعه تا روز 27 اسفندماه در مناطق مختلف مازندران حضور داشتند و من به دلیل شرایط کاری مجبور به رفت و آمد به تهران بودم. اما از روز اول به خوبی با نکات بهداشتی و ایمنی افراد سر صحنه حاضر شدند و محل اقامت و تهیه غذا به درستی ضدعفونی می‌شد. پایتخت یکی از مجموعه هایی است که افراد زیادی سر صحنه حاضر بودند و اگر یک نفر مبتلا می‌شد، کار تعطیل می‌شد که خوشبختانه با تمهیداتی که اندیشیده شد هیچ یک از اعضای گروه دچار مشکل نشدند و کار به اتمام رسید.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: