بیرانوند: دوست دارم در پرسپولیس بمانم و به بلژیک سفر نکنم | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۹
گلر پرسپولیس در مورد ادامه رقابت‌های لیگ برتر و واکنش سایر تیم‌ها صحبت کرد.

علیرضا بیرانوند

رویداد۲۴ علیرضا بیرانوند در خصوص شروع مجدد تمرینات گروهی و شرایط پرسپولیس اظهار داشت: تمرینات به شکل عالی شروع شده و فکر می‌کنم تنها تیمی هستیم که این چنین نظم بالا و امکاناتی در اختیار داریم و رفته رفته این موضوع بهتر هم می‌شود و قدم به قدم جلو می‌رویم تا به شرایط آرمانی برسیم.

وی در مورد اینکه چه زمانی برای حضور در آنتروپ از ایران خارج می‌شود هم گفت: در مورد زمان پیوستنم به تیم آنتروپ هم باید بگویم منتظر باز شدن پرواز‌ها هستم تا باشگاه برایم بلیت بگیرد و به این تیم اضافه شوم. این اتفاق ممکن است 20 یا 29 خرداد رخ دهد و هنوز چیزی معلوم نیست. دوست دارم این اتفاق هرچه دیرتر بیافتد و بشود تا پایان فصل کنار پرسپولیس باشم و با کسب قهرمانی در این فصل از این تیم جدا شوم.

گلر پرسپولیس با اشاره به تهدید 4 باشگاه به انصراف از لیگ برتر هم توضیح داد: الان 4 تیم انصراف داده‌اند و مطمئن باشید به 8-9 تیم خواهند رسید ولی آنها مثل این 4 تیم عجله نمی‌کنند. تیم‌ها می‌گویند بازیکنان ما کرونا ندارند چون الان اگر داشته باشند وقت برای قرنطینه هست و می‌گذارند 28 خرداد می‌گویند کرونا داریم که فرصت برای قرنطینه 2 هفته‌ای نباشد و مجبور باشند بازی‌ها را عقب بیاندازند و نقشه‌شان این است. شک نکنید در آستانه شروع بازی‌ها تست آنها مثبت خواهد شد و با این تفاسییر لیگ برتر لغو می‌شود و برگزار نخواهد شد.


بیشتر بخوانید:جانشین بیرانوند در پرسپولیس وارد تهران شد


بیرانوند در مورد وضعیت دروازه پرسپولیس بعد از خودش هم گفت: قبلاً هم توضیح دادم که دوست خوبم رادو لیاقت این را دارد که گلر شماره یک پرسپولیس شود و اگر قرار است فصل بعد بازی‌ها برگزار شود این حق رادو است که گلر شماره یک باشد و برایش آرزوهای خوب دارم و اتفاقات خوبی دوست دارم در موردش رقم بخورد.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: