نامجومطلق: استقلال مدعی اصلی قهرمانی است | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴ - ۰۸ تير ۱۳۹۹
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال بازیکنانی با پتانسیل بالا دارد و قطعا فردا برای پیروزی به میدان می‌رویم.
نامجومطلق
رویداد۲۴ مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، گفت: قبل از هر چیزی امیدوارم ویروس کرونا از کل دنیا خارج شود. تجربه‌ای کسب کردیم که قبلا نداشتیم و آن هم بحث کروناست. امروز به دلیل اینکه فرهاد مجیدی برای بازی محروم است، من در خدمت شما هستم.

وی افزود: پس از تعطیلی لیگ سه، چهار هفته فرصت داشتیم که آماده شویم، در صورتی که وقتی به پایان فصل نزدیک می‌شدیم، بازیکنان ۲۰ روز استراحت می‌کردند و سپس با آمادگی تقریبا نسبی وارد تمرینات بدنسازی می‌شدند.

نامجومطلق عنوان کرد: سایپا تیم جوانی است و با توجه به اینکه در گرمای اهواز ۱۰ نفره و ۹ نفره برابر فولاد بازی کردیم، از نظر بدنی فشار مشاعفی روی ما آمد. سعی کردیم از نظر ذهنی بازیکنان را برگردانیم. استقلال بازیکنانی با پتانسیل بالا دارد و قطعا فردا برای پیروزی به میدان می‌روند.

بازی قبلی مربوط به گذشته است و نگاه‌مان به آینده است، به خصوص اینکه مسابقات حساسی داریم

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار با فولاد خوزستان گفت: بحث‌هایی در خصوص این دیدار مطرح شد که باید توضیحاتی بدهم. در ۴۵ دقیقه نخست، با وجود اینکه هوا بسیار گرم و شرجی بود، اما ۵۵ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و تعداد پاس‌های‌مان بیشتر از حریف بود. بازی خوبی انجام می‌دادیم و با اتفاقاتی که افتاد، بازی را واگذار کردیم. بازی قبلی مربوط به گذشته است و نگاه‌مان به آینده است، به خصوص اینکه مسابقات حساسی داریم.

بیشتر بخوانید: استقلال مجیدی خارج از تهران فقط می‌بازد/ ۷ امتیاز از ۵ بازی در لیگ
نامجومطلق خاطرنشان کرد: جام حذفی را در پیش داریم که قطعا استقلال مدعی اصلی قهرمانی در آن جام است. امیدوارم فردا مقابل سایپا که یک تیم بسیار جوان و دونده است و کادر فنی خوبی دارد، دست پر از زمین خارج شویم. قطعا پیروزی در بازی فردا شرایط روحی - روانی بازیکنان را بهبود می‌بخشد. در مسابقاتی که چهار روز یک بار برگزار می‌شود، نیاز داریم از همه بازیکنان‌مان استفاده کنیم. بازیکنان خوبی در مجموعه استقلال داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند.

وی با اشاره به نبود چند بازیکن استقلال برای دیدار فردا گفت: استقلال متشکل از بازیکنان باکیفیت و خوب است. با توجه به مصدومیتی که برای مرتضی تبریزی و ارسلان مطهری پیش آمد، گزینه‌های ما برای خط حمله کمتر می‌شود. شیخ دیاباته به دلیل اینکه می‌خواست هنگام به دنیا آمدن فرزندش در کنار خانواده‌اش باشد، شرایط روحی - روانی خوبی نداشت تا به تیم کمک کند. همچنین از نظر بدنی، شرایط بازی کردن را پیدا نکرده بود. با وجود مخالفت اولیه فرهاد مجیدی، به او اجازه داده شد که به مسافرت برود و شیخ هم قول داد که با روحیه بهتری برگردد. همانطور که گفتم بازیکنان خوبی داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: