لیگ را تعطیل کنند؛ پرسپولیس را قهرمان | رویداد24
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۹
کارشناس فوتبال ایران:
کارشناس فوتبال ایران گفت: حالا که قهرمانی پرسپولیس تا حد زیادی قطعی شده است بهتر است ادامه فصل جاری لیگ برتر را تعطیل کنند.

برگزاری لیگ برتر

رویداد۲۴ بیژن ذوالفقارنسب در خصوص برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: قبل از شروع بازی‌ها بیانیه‌ای از سوی کانون مربیان صادر شد که در آن خواهان تعلیق ادامه بازی‌های فصل جاری و نحوه برگزاری رقابت‌های فصل آینده شدیم اما مورد هجوم برخی منتقدان و کارشناسان فوتبال قرار گرفتیم. حالا می‌بینیم که برخی تیم‌ها درگیر کرونا شده اند و چاره‌ای نیز جز تشدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیست.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: همین دو هفته‌ای که بازی‌ها از سر گرفته شد نشان می‌دهد وضعیت تیم‌ها به چه شکل است. پرسپولیس را باید به عنوان قهرمان معرفی و لیگ را هم تعطیل کنند تا تکلیف باشگاه‌ها هم مشخص شود.

وی ادامه داد: فوتبال از زندگی مردم جدا نیست. باید مراقبت‌های بیشتری داشته باشیم. فکر می‌کنم وضعیت در بالای جدول کاملاً نشان دهنده این است که پرسپولیس با دو، سه برد دیگر از هفت بازی باقیمانده اش می‌تواند قهرمان شود. موردی که دور از انتظار نیست. به نظرم سازمان لیگ باید با مدیران و مربیان جلسات فوق العاده برگزار کند تا به نتیجه برسند.


بیشتر بخوانید: گزینه تعطیلی مسابقات روی میز سازمان لیگ


ذوالفقارنسب درباره مشکلات مدیریتی موجود در پرسپولیس که منجر به محکومیت‌های سنگین این باشگاه از سوی فیفا به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی پیشین می‌شود تاکید کرد: دسته گلی که مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به آب داده اند، تمام شدنی نیست. واقعاً چرا کسی به این فجایع رسیدگی نمی‌کند؟ مگر می‌شود یک باشگاه را با این حجم از مشکلات مدیریتی تنها گذاشت و تمام تقصیرها را گردن شخص قبلی انداخت.؟ متأسفانه ساز و کار مدیریتی خوبی وجود ندارد و همین موضوع دردسرساز شده است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: رفتار باشگاه با کالدرون اشتباه بود. او نشان داد اهل تعامل است اما آقایان خیلی راحت او را دلزده کردند تا مجبور به شکایت شود.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: